יש רכבים שכבר לא עומדים בתנאי הבטיחות. כלומר, הם מסכנים חיים ואינם מאפשרים נסיעה בטיחותית. כמו כן, רכבים ישנים פוגעים באוזון ומזהמים משמעותית את הסביבה ולכן, המדיניות הרווחת כיום היא להוריד אותם מהכביש לפני שיסבו נזק בלתי הפיך.
גריטת רכב בגדרה מאפשרת לתושבי השפלה והאזור ליהנות משירותי פירוק, גרירה וגריטה בעלות משתלמת.

במקום לנסות למכור רכב ישן ולהפסיד עליו או להשאיר אותו שיעלה אבק ויצבור דוחות ברחוב או בחנייה, ניתן לפנות לשלמה ביל ולבקש גריטת רכב בגדרה. משמעות הדבר היא שהרכב יימסר למגרש המתמחה בפירוק רכבים - חלקי חילוף יועברו לתיקון של רכבים אחרים או למטרות מחזור ואתם תקבלו תמורה הוגנת בעד לרכב המשומש והישן.

מחירון הגריטה נקבע לפי שנת הייצור של הרכב ומצבו, תאונות, תחזוקה, דגם וסוג הרכב כך ששווה לברר מבעוד מועד כמה תקבלו בתהליך גריטה של רכב בגדרה. כמו כן, שימו לב שקיימים שירותי גרירה אם הרכב אינו מניע ואין לכם כיצד להגיע ישירות למגרש בו מבוצעת הגריטה.

הגריטה היא התהליך היעיל ביותר כיום להסרת רכבים שאינם בטיחותיים כולל קבלת תשלום לבעל הרכב. בכסף שתקבלו תוכלו לרכוש רכב אחר או להקצות את הסכום למימון תחבורה בדרכים אחרות. מה שבטוח הוא שגריטת רכב היא הדרך הנכונה להיפרד מהרכב הישן מבלי להישאר עם חור בכיס.

צור קשר

052-2250694  

צור קשרביקורות

4.7
30 ביקורות בגוגל