בהרצליה אזורים עסקיים עם מרכזי פיתוח והייטק שוקקים וכן פארקים ירוקים. נושא שעשוי לפגוע באיכות החיים של תושבי העיר ובמי שעובדים בה הוא זיהום האוויר הנוצר בעקבות רכבים ישנים. אלה מעלים את הסיכוי לזיהום אוויר וכמו כן, במידה והם עדיין פעילים על הכביש, מסכנים את הנהגים והנוסעים האחרים.

רכב ישן צובר קנסות כבדים ומהווה מטרד אמתי. מה שניתן לעשות על מנת להסיר את המפגע הפוטנציאלי היא גריטת רכב בהרצליה. זהו תהליך פשוט של מסירת רכב למגרש המתמחה בפירוק רכבים. הרכב יפורק לגורמים וכל רכיב חילוף שימושי יועבר לתיקון רכבים אשר נמצאים בטיפול במגרש וחומרי גלם אחרים לתעשיות שונות. בעלי הרכב שמסרו את הרכב לגריטה ייהנו מהטבה כספית שגובהה נקבע לפי מצב הרכב – שנת ייצור, דגם, תחזוקה שהושקעה ברכב, תאונות במידה ועבר וכדומה. התשלום יינתן בדרך המועדפת על הלקוח.

הגריטה עצמה מתבצעת על ידי צוות מכונאים מקצועי ומיומן בגריטה ושלמה ביל החברה המובילה בתחום בעלת מגרש פירוק שמציעה שירותי גריטת רכב בהרצליה מאפשר לכם לגרוט ובקלות. קיימת גם אפשרות של גרירת רכב עומד שאינו יכול להגיע ישירות למגרש ולהקל עליכם עוד יותר בתהליך הגריטה והפירוק של הרכב.

אם אתם תושבי הרצליה או שהאזור מתאים עבורכם – גריטת רכבים בהרצליה היא בדיוק מה שחיפשתם כדי לנצל את מה שנשאר מהרכב הישן.

צור קשר

052-2250694  

צור קשרביקורות

4.7
30 ביקורות בגוגל