כלי רכב ישנים, בני 20 שנים ומעלה נחשבים למאוד מזהמים, בנוסף הם גם לא בטיחותיים ביחס לרכבים חדישים ולכן כדאי להרחיק אותם מהכביש. במידה והרכב הישן שלכם עומד בקריטריונים המתאימים אפשר למסור אותו לגריטה ולקבל על כך תגמול כספי. במגרש הרכבים המוסמך לכך ימחזרו את חלקי הרכב השונים ובכך יקטינו את הסכנה על הכבישים ויפחיתו אחוז ניכר מזיהום האוויר בישראל.

חברת שלמה ביל מספקת שירותי גריטת רכב בחיפה לצד מגוון רחב של שירותים סביב השעון לשוק הרכבים והנהגים בישראל. אנו זמינים עבורכם עם מגוון גדול של פתרונות עבור כל סוגי הרכבים ועוזרים לכם לממש את כל היתרונות הגלומים בגריטת הרכב.

לגריטת רכבים ישנם יתרונות רבים, זה לא סוד. מסירת רכבים ישנים לפירוק תורמת לאיכות הסביבה, הרכבים נשלחים למחזור וזיהום האוויר מצטמצם. בנוסף, הורדת רכב ישן מהכביש רק תורמת לבטיחות ציבור הנהגים והנוסעים, מה גם שפינוי רכבים ישנים מצדי הדרך שומר על העיר כמה שיותר אסתטית נקייה. וכמובן שבנוסף לכל היתרונות האמורים, לגריטת רכב יש גם יתרונות כלכליים לכל הצדדים המעורבים בכך ובעיקר לבעלי הרכב שמקבלים על מסירת הרכב תמורה.

אהבתם מה ששמעתם? הצעד הבא הוא לפנות למשרד הרישוי ולבקש להסיר את הרכב ממאגר הרכבים. לאחר מכן: דברו איתנו והזמינו שירות גריטת רכב בחיפה.

צור קשר

052-2250694  

צור קשרביקורות

4.7
30 ביקורות בגוגל