העתיד בידיים של הנהגים. מי שיש בידו רכב ישן שמעלה את זיהום הסביבה וכבר אינו נחשב בטיחותי לנסיעה, יוכל להשתמש בשירותי גריטת רכב ביבנה. העיר בה שכונות ירוקות למגורים ואזור תעשייה מרכזי עם מגוון חברות מהווה מוקד אטרקטיבי למי שמתגורר באזור או עובד בסביבה ומחפש להיפרד מהרכב הישן מבלי להפסיד עליו עוד כסף.

גריטת רכבים ביבנה, למעשה מעניקה לבעלי רכבים ישנים למסור את הרכב לתהליך גריטה ופירוק ולקבל סכום כסף שנקבע לפי פרמטרים שונים: שנת ייצור הרכב, סוג הרכב, דגם, תחזוקה וכדומה.

בכל מקרה, מדובר לרוב בתגמול נאה ומשתלם הרבה יותר מאשר מכירת רכב באופן עצמאי, בה קשה מאוד לקבל תמורה הולמת בעד רכבים ישנים, במיוחד מזהמים וללא מערכות הבטיחות הנדרשות כיום לנסיעה נעימה בראש שקט. כמו כן, גריטת רכב עם שלמה ביל ביבנה מאפשרת לקבל כסף באמצעי התשלום הנוח לך ביותר וכן ליהנות משירותי גרירה במידה והרכב לא משתף פעולה ולא מניע או אינכם רוצים להשתמש בו כי הוא כבר לא בטוח – לא לכם ולא לסביבה.

בתהליך הגריטה הרכב יעבור פירוק לחלקי חילוף שונים ולפי מידת השימושיות שלהם הם יועברו לרכבים אחרים או לפעילות מחזור. אתם תקבלו תמורה כספית ותוכלו לחפש רכב אחר בטיחותי וידידותי יותר לנהג, לנוסעים ולסביבה. שיהיה בהצלחה.

צור קשר

052-2250694  

צור קשרביקורות

4.7
30 ביקורות בגוגל