יש מספר אפשרויות למי שיש בידיו רכב ישן בין אם למכור ליד שנייה או לגרוט אותו. גריטת רכב בירושלים מציעה לכם אופציה קלה ומהירה להיפרד מהרכב הישן, שמזיק לסביבה ומהווה איום בטיחותי על נהגים ונוסעים אחרים בכביש. אם אתם גרים בעיר הבירה או נתקעתם בעלייה ואתם מעוניינים אחת ולתמיד לשים סוף למטרד המהותי שהרכב הישן גורם לכם – גריטה היא מה שחיפשתם.

בעבר אומנם היתה תכנית גריטה ממשלתית של משרד התחבורה שהיוותה פתרון להעלמת רכבים ישנים ומזהמים מהכביש, אך עד שזו תחודש אם בכלל, אפשרות הטובה ביותר שעומדת בפני נהגים בירושלים היא גריטת רכבים אצל שלמה ביל. הכוונה היא למסירת הרכב לתהליך פירוק המתבצע במיומנות במגרש רכב. לאחר הפירוק יימסרו חלקי חילוף שימושיים לתיקונים ו"השתלת" החלקים ברכבים אחרים וחומרי גלם יועברו למחזור למען איכות הסביבה ולשימוש חוזר, למשל, בתעשיית הברזל.

בעל הרכב ירוויח סכום כסף על העברת הרכב לגריטה. התשלום משתנה לכל רכב והוא פונקציה של סוג, שנת ייצור וכמובן מצבו של הרכב (האם עבר תאונות, האם השקעתם בתחזוקתו). בכל מקרה, חשוב לדעת שעל מנת לבצע גריטה יש להסיר רישוי הרכב. כמו כן, אם הרכב אינו מניע או שבק חיים ואין לכם יכולת להביא אותו ישירות למגרש – תוכלו לבצע גריטה באמצעות שירותי גרירה באזור ירושלים מכם ישירות לגריטה.

צור קשר

052-2250694  

צור קשרביקורות

4.7
30 ביקורות בגוגל