אנשים רבים בוחרים להיפטר מכלי רכב ישנים לטובת רכישת כלי רכב חדש. כלי רכב ישנים עשויים לפלוט חומרים מזהמים לאוויר, בנוסף הם אינם בטיחותיים. אז במקום להשאיר את הרכב בחנייה ולחכות שיעלה אבק, אפשר למכור אותו לחברה שקונה רכבים לפירוק כמו שלמה BILL ולקבל עליו תמורה, זאת לעומת בחירה בהשקעה הפחות משתלמת והיא החזרת הרכב לכביש.

חברת שלמה BILL מספקת מגוון גדול של שירותים ביניהם גם גריטת רכב בכפר סבא. זמינות של החברה לצד היכולת שלה להגיע לכל מקום בו אתם נמצאים מהווה יתרון משמעותי לאלו שרוצים לזכות לפתרון הטוב ביותר עבור הרכב הישן.

משרד התחבורה מציב קריטריונים לקבלת אישור לגריטה התלויים בשנתון של הרכב, סוג הרכב ורישיונו, גיל הרכב (מעל 20 שנים מיום הייצור), רכב שלא רשום עליו עיקול, שאינו משועבד ושרישיונו תקף ועוד. ברוב המקרים על הרכב להגיע לאתר הפירוק בנסיעה, אולם בחברת שלמה BILL אנו מציעים גם שירותי גרירה כך שניתן לגרור את הרכב למגרש הגרוטאות ושם להתחיל את תהליך הפירוק. את החלקים המפורקים של הרכב ישלחו למוסכים לחלקי חילוף, או למחזור אם הם אינם תקינים. ואתם תקבלו תשלום עבור הרכב בהתאם למחירון נקוב.

מעוניינים להזמין שירות גריטת רכב בכפר סבא? צרו עמנו קשר לפרטים נוספים, נשמח ללוות אתכם ולספק את הפתרון הטוב ביותר לרכב שלכם.

צור קשר

052-2250694  

צור קשרביקורות

4.7
30 ביקורות בגוגל