גריטת רכבים במרכז

באזור המרכז יש כמות רבה של רכבים ישנים עומדים ומזהמים, שמסכנים את הנהגים ואת הסובבים אותם. רכב ישן אינו מאובזר במערכות בטיחות מתקדמות ומזיק לסביבה. המטרה היא לצמצם את רמות הזיהום ולאפשר נהיגה ונסיעה בטוחה יותר בכבישי המרכז.

מה עושים כדי להניע את המהלך? כאן נכנסת לתמונה גריטת רכבים במרכז. שלמה ביל הוא המגרש המוביל באזור שמאפשר לכם לבצע גריטה. דהיינו: למסור רכב למגרש לצורך פירוק חלקי החילוף וקבלת תמורה בעד מסירת הרכב. במקום למכור למישהו פרטי או להפסיד על אוטו חונה כל יום שעובר, אפשר למכור למגרש המתמחה בפירוק.

הגריטה תאפשר לכם להרוויח על הרכב הישן והמגרש עצמו מרוויח חלקי חילוף ומחזור של חומרי גלם שהם משאב חיוני. במידה והרכב שלכם אינו פועל או אתם מתקשים להביאו ישירות למרכז – שלמה ביל מציע שירותי גרירה מכל מקום ובכל זמן למגרש גריטת רכבים במרכז.

תוכלו לבדוק את הסכום שתקבלו על הרכב לפי שנת ייצור, תחזוקתו ולבחור גם בדרך התשלום המועדפת בין אם במזומן, צ'ק, העברה בנקאית או תשלום באשראי. גריטת הרכב תעשה בצורה מקצועית על ידי צוות פירוק מנוסה ואתם תוכלו לחזור לכביש עם רכב אחר בלי להיות טרודים מה תעשו עם הרכב הישן שלכם.

צור קשר

052-2250694  

צור קשר    ביקורות

    4.7
    30 ביקורות בגוגל
    WhatsApp איך אפשר לעזור ?