החלפת כלי רכב ישנים עם רכבים יותר חדישים היא עניין שבשגרה וכיום זו אפשרות המועדפת על רבים. בנוסף בעידן המודרני ישנן אפשרויות השכרת רכב וליסינג מאוד אטרקטיביות, כך שכמעט לא משתלם להחזיק רכבים ישנים. עם זאת אם יש בבעלותכם רכבים ישנים שהגיע זמנם, חברת שלמה BILL היא הכתובת. אנו מספקים שירותי גריטת רכב בנס ציונה וביעדים רבים נוספים.

אחזקת רכב ישן אינה משתלמת, עלויות התיקון והתחזוקה בלבד עשויות לעלות על ערכו, קל וחומר כאשר הרכב מתקלקל ושואפים להחזיר אותו לכביש. במקרים כמו אלו כדאי לשקול את האפשרות של גריטת רכב, היא הרבה יותר ידידותית לסביבה ולכיס. במהלך הגריטה מפרקים את הרכב ונעשה בחלקיו שימוש חוזר, אם כחלקי חילוף ואם במחזור.

חברת שלמה BILL מספקת מגוון גדול של שירותים בתחום והתרומה לאיכות הסביבה כתוצאה מכך רק הולכת וגדלה. באמצעות גריטה ענף המחזור מתחזק, ההפרעה לציבור כתוצאה מרכבים ישנים שמעלים אבק קטנה וגם המפגע הבטיחותי והבריאותי הנובע מאחזקת רכבים ישנים מצטמצם במידה משמעותית.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים על גריטת רכב בנס ציונה? לידיעתכם, ישנם תנאים הכרחיים בהם יש לעמוד כדי לצאת לדרך. צרו עמנו קשר ונשמח ללוות אתכם באופן אישי ומקצועי לאורכו של התהליך.

צור קשר

052-2250694  

צור קשרביקורות

4.7
30 ביקורות בגוגל