גריטת רכבים זהו נושא שנמצא כיום במודעות של רבים. המשמעות של גריטת הרכב היא מסירתו למגרש גרוטאות שם הרכב מפורק וחלקיו נשלחים למחזור, כאשר חלקים תקינים של הרכב משמשים כחלקי חילוף עבור רכבים מאותו דגם. תכנית גריטת רכב מבוססת על הרצון לתרום לאיכות הסביבה ו"להוריד" מהכביש רכבים ישנים שיש סכנה ממשית לאלו הנוסעים בהם. בנוסף תכנית זו מסייעת להפחת זיהום האוויר ומעצימה את ענף מחזור הברזל.

לצד כל היתרונות קיימת חשיבות רבה לפנות לחברה המספקת שירותי גריטת רכב ברמה הגבוהה ביותר. שלמה BILL היא בין החברות המובילות בתחום ואנו מספקים שירותי גריטת רכב בנתניה ובמקומות רבים נוספים.

מי יכול לפנות אלינו לגריטת רכב? אנשים שברשותם רכבים שגילם עולה על 20 שנים, שיש להם טסט ועדיין נוסעים. רגע לפני שאתם פונים אלינו, עליכם לגשת לסניף משרד הרישוי הקרוב למקום מגוריכם עם כל המסמכים הנחוצים ולבטל את רישום רישיון הרכב ממאגר הרכבים. לאחר שביטלתם את הרישום תוכלו להתקשר לחברת שלמה BILL ואנו נלווה אתכם לאורך התהליך.

קחו בחשבון שעבור גריטת רכב בנתניה מקבלים סכום כסף משתלם, כך שלא תצאו מופסדים אלא להיפך. גם תחסכו את כל העלויות הכרוכות באחזקת הרכב, גם תתרמו לאיכות הסביבה וגם תקבלו על כך תמורה. לפרטים נוספים, דברו איתנו!

צור קשר

052-2250694  

צור קשרביקורות

4.7
30 ביקורות בגוגל