גריטת רכב בפתח תקווה- גריטה במדינות שונות


גריטת רכב בפתח תקווה, פירושו, מסירת רכב לפירוק ולמיחזור. גריטת רכב בפתח תקווה איננה מיועדת רק עבור תושבי פתח תקווה והסביבה, אלא גם עבור כל אדם המעוניין להביא את רכבו למגרש גריטה בפתח תקווה.


משרד האוצר, משרד התחבורה והמשרד להגנת הסביבה החלו יחד את המיזם הממשלתי, בו הם מעודדים בעלי רכבים ישנים למסור את רכביהם לגריטה, ובתמורה, הם מקבלים תשלום על כך ישר מהמדינה. ישראל איננה המדינה היחידה בעלת תכנית שכזו. גם באירופה ובארצות הברית מעודדים הורדת רכבים ישנים מהכביש, אם כי מסיבות אחרות. אם בישראל המניע העיקרי לתכנית הוא הפחתת זיהום אוויר ממכוניות ישנות והורדת הסיכון לתאונות דרכים מהן, הרי שבארצות הברית ובאירופה המטרה היא בעיקר לעודד רכישת רכבים חדשים.


על פי זאת, התכנית שם מיועדת גם לרכבים בני עשר שנים, לעומת התכנית בארץ המיועדת לרכבים בנית 20 שנה לפחות.גריטת רכב בפתח תקווה- התכנית הופסקה


התכנית הממשלתית לא עוד פועלת, עקב חוסר בתקציב. בתחילת שנת 2012 נגמר התקציב השנתי שמשרד האוצר הקציב עבור תוכנית גריטת רכב בישראל, סכום של כ-20 מליון ₪. עבור כל רכב נמסר תשלום מהמדינה בסך 3,000 ₪. על פי משרד התחבורה נמסרו לגריטה כ-5,500 מכוניות לגריטה, כך שמובן שנגמר התקציב.


אין הדבר אומר כי לא תוכלו להישאר מעודכנים בנושא. היכנסו אל אתר משרד התחבורה בכדי לברר פרטים נוספים ואחרים אודות תוכניות גריטת רכב העשויות להיות רלוונטיות בעבורכם. במידה ומצאתם פרטים התואמים את דרישותיכם, אל תהססו לפנות אל הגורמים הרלוונטיים ולהתחיל לנקוט בצעדים לקידום היעד והשגת המטרה. בצורה כזו, אנו כחברה, נרוויח, וגם אתם - האדם הפרטי, יישא פרי לעמלו. ביחד, נוכל להפוך את ארץ ישראל לירוקה יותר, את הכבישים לבטוחים יותר, ואת איכות החיים של כולנו לגבוהה יותר. גריטת רכב, ולא רק בפתח תקווה, היא חובה בכל מדינה מתוקנת.


גרר, פירוק מכוניות,פירוק רכבים, רכבים לפירוק, קונה רכבים לפירוק,גרירה

צור קשר

052-2250694  

צור קשרביקורות

4.7
30 ביקורות בגוגל