גריטת רכבים בצפון

מדי שנה נרכשות בישראל מאות אלפי מכוניות חדשות. מכוניות אלו אינן מחליפות את הרכבים הישנים אלא נוסעות לצדם. לכן כיום קיים חשש גדול מהכמות ההולכת וגדלה של רכבים על הכביש. בעוד שרכבים חדישים מתוכננים להיות חסכוניים, בטיחותיים וידידותיים לסביבה, הרכבים הישנים אינם בטיחותיים ופולטים גזים רעילים ומזהמים לאוויר. לכן חשוב לעודד את בעלי הרכבים הישנים לפנות לשירותי גריטה ולהוריד את הרכבים הללו מהכביש.

למרות שבצפון הארץ יש פחות עומס וצפיפות על הכבישים, עדיין ריבוי רכבים ישנים עלול להשפיע על כולם. בנוסף רכב ישן עלול לעלות לכם ביוקר ולדרוש תחזוקה יקרה, טסטים תכופים יותר, טיפולים וחלקי חילוף יקרים, ואם הם חונים בצד ללא שימוש, הם עלולים לעלות לכם גם בקנס. לכן לא פעם הרבה יותר משתלם להתקשר לחברת שלמה ביל שמספקת שירותי גריטת רכבים בצפון ולפתור את הבעיה.

הצוות המקצועי של שלמה ביל בעל ניסיון רב במתן פתרונות לרכבים ישנים. אנו מגיעים לכל יעד, בין אם הוא בדרום ובין אם בצפון והופכים את מסירת הרכב הישן לגריטה לעסקה משתלמת לכל הצדדים. אנו נשמח להציע לכם פתרונות איכותיים ויעילים, כל שעליכם לעשות הוא ליצור עמנו קשר בהקדם האפשרי.

גריטת רכבים בצפון זהו פתרון שיש לשקול כשיש לכם רכב ישן בן 20 שנים ומעלה. מעוניינים בפרטים נוספים? דברו איתנו!

צור קשר

052-2250694  

צור קשרביקורות

4.7
30 ביקורות בגוגל