למקרה שלא ידעתם - יש פתרון לכל הרכבים שעומדים בצד הכביש ומזהמים את הסביבה, צוברים דוחות וקנסות כבדים ופשוט מסכנים את הנהגים והנוסעים או אינם ניתנים לשימוש. רכב, כמו כל מוצר או כלי אחר, בעל תוקף וברגע שפג תוקפו הוא מתחיל לחרוק, לזהם ואפילו לסכן. הדרך הטובה ביותר להרוויח על רכב ישן שאינו יעיל ואף מסכן אתכם היא לפנות לגריטת רכבים.

גריטת רכב בקרית מלאכי אצל שלמה ביל מעניקה לכם הזדמנות להרוויח כמה שניתן על הרכב שלכם. תוכלו למכור את הרכב לפירוק ובפועל יפרקו ממנו רכיבי חילוף חשובים ויעבירו אותם לטובת טיפול ותיקון רכבים שונים במגרש עצמו. אתם תזדכו על מסירת הרכב ובתהליך גריטת רכב בקרית מלאכי יועבר אליכם סכום הכסף לפי סוג הרכב, דגם, שנת ייצור וכמובן הטיפול שהושקע ברכב.

רכב לא מתוחזק יהיה שווה פחות מרכב מתוחזק וכמו גם גילו של הרכב משפיע על התמורה. בכל מקרה, גריטת רכב בקרית מלאכי פשוטה לביצוע. יש לבטל את הרישיון על הרכב, להעביר לשלמה ביל ולקבל סכום כסף באפשרות התשלום המועדפת עליכם, בין אם מזומן, אשראי, צ'ק או העברה בנקאית. אתם בוחרים ואם כבר לבחור נכון ובטוח – גריטת רכבים אצל שלמה ביל בקרית מלאכי תסייע לכם לשמור על סביבה נקייה יותר ועל בטיחות שלכם.

צור קשר

052-2250694  

צור קשרביקורות

4.7
30 ביקורות בגוגל