בשנים האחרונות יותר ויותר בעלי רכבים משתמשים בשירותי גריטת רכב וכבר עשרות אלפי רכבים מוחזרו. מדובר בתכנית שעובדת, תורמת לאיכות הסביבה, מפחיתה את זיהום האוויר, מחזקת את ענף הברזל וגם מספקת תמורה נאה לבעליו של הרכב. חברת שלמהBILL  הופכת את התהליך לכמה שיותר יעיל עבורכם, כך שאינכם צריכים לעשות דבר מלבד לבטל את רישיון הרכב במשרד הרישוי, אנו נגיע אליכם עם שירות גריטת רכב אמין ומקצועי.

גריטת רכב בראשון לציון מסייעת לפנות מצדי הדרך את כל הרכבים הישנים שרק חונים בצד ומעלים אבק. במקום שיעמדו ללא שימוש אפשר למסור אותם לגריטת רכב ולקבל על כך תשלום. אין שום צורך להחזיק את הרכב, במיוחד שהחזקתו ואחזקתו כרוכות בעלויות רבות. היות ובשלמה BILL אנו מספקים שירות זמין סביב השעון, תוכלו לפנות את הרכב בהתראה קצרה ובמהירות מרבית ולעבור לפרק חדש בחייכם ללא בעיות מיוחדות.

אם הרכב שלכם עומד בכל הקריטריונים הנדרשים וביטלתם את הרישום שלו במשרד הרישוי צרו עמנו קשר ואנו נגיע אליכם עד לראשון לציון. שליחת הרכב לגריטה אינה כרוכה בעלות, אלא להיפך אתם אלו שתקבלו על כך תשלום כך שזהו פתרון מאוד אטרקטיבי ומשתלם עבורכם.

לפרטים נוספים אודות גריטת רכב בראשון לציון, קבלת הצעת מחיר, או להזמנת השירות צרו עמנו קשר ואנו נשמח לספק לכם את מיטב השירותים בתחום.

 

צור קשר

052-2250694  

צור קשרביקורות

4.7
30 ביקורות בגוגל