ישנם רכבים ולהם ערך רגשי, אנו מבינים. אך מגיע הרגע בו הרכב הישן מתחיל לבלות יותר זמן במוסך מאשר על הכביש וכבר לא משתלם לתקן אותו. זה הרגע לעשות מעשה ולמסור את הרכב לגריטה. באמצעות גריטה אפשר לעשות שימוש חוזר בחלקי הרכב אם לברזל ואם כחלקי חילוף. בחברת שלמה BILL אנו נשמח ללוות אתכם לאורך התהליך באופן אישי ומקצועי ולוודא שתזכו לפתרון המשתלם והטוב ביותר עבור הרכב שלכם.

חברת שלמהBILL  מספקת שירותי גריטה בפריסה ארצית לרבות גריטת רכב ברחובות. מדובר בשירות חשוב, במיוחד כשבבעלותכם רכב ישן. רכבים ישנים אינם רק מסכנים את הנוסעים בהם ואת סביבתם אלא גם מזהמים את האוויר ולכן חשוב ורצוי להוריד אותם מהכביש כמה שיותר מהר. את הסכום שתקבלו עבורכם תוכלו לייעד לקניית רכב חדש או לפתרונות תחבורה אחרים.

הידעתם? כדי למסור את הרכב לגריטה עליכם לעמוד בכמה וכמה קריטריונים ובשביל זה בדיוק אנחנו כאן, כדי לספק לכם את כל המידע לו אתם זקוקים בתחום. ישנם סימני אזהרה שמעידים על כך שהגיע הזמן למסור את הרכב לגריטה ביניהם: השקעת הון עתק בתיקונים, נסיעה לא בטיחותית ברכב, רכב שחונה בצד הדרך ומקבל על כך קנסות, רכב ישן בעל צריכת דלק בזבזנית ועוד סימנים אחרים.

אנו כאן כדי להציע לכם את הפתרונות הטובים ביותר לרכב שלכם, דברו איתנו כשאתם זקוקים לגריטת רכב ברחובות.

צור קשר

052-2250694  

צור קשרביקורות

4.7
30 ביקורות בגוגל