מדי יום ביומו הצפיפות בכבישים רק הולכת וגוברת וכתוצאה מכך נפלטים לאוויר גזים מזהמים ורעילים, במיוחד על ידי רכבים ישנים שאינם עומדים באותם התקנים של הרכבים החדישים. אם אתם מתגוררים ברעננה ורוצים לשפר את איכות חייכם, לנקות את החניות מרכבים שלא נמצאים בשימוש, להקטין את כמות זיהום האוויר ואת הסיכון הקיים בנהיגה ברכבים לא בטיחותיים, שירותי גריטת רכב ברעננה יספקו לכם מענה הולם.

למרות שישנם אינספור חידושים טכנולוגיים בתחום הרכב, עדיין נוסעים על הכבישים עשרות אלפי רכבים ישנים. תכניות גריטה על סוגיהן מיועדות לרכבים בני 20 שנה ומעלה ובמסגרתן בעלי הרכבים מקבלים תמריצים כספיים כדי למסור לגריטה את הרכבים הישנים. למרות שלרכב יש אולי ערך סנטימנטלי, ברוב המקרים רכב ישן דורש תחזוקה הכרוכה בהוצאות גדולות. בעזרת מסירת הרכב לאתר גריטה תוכלו לתרום לאיכות הסביבה ואף לקבל על כך תגמול.

חברת שלמה BILL תשמח לספק לכם שירות מקצועי ואדיב בתחום. כל שעליכם לעשות הוא להודיע על כוונתכם להיעזר בשירותי גריטת רכב ברעננה למשרד התחבורה, לבטל את רישיונו וליצור עמנו קשר. אנו נגיע אליכם וניקח עבורכם את הרכב לאתר הגריטה הקרוב למקום מגוריכם. באתר הגריטה ימחזרו את הרכב ויהפכו את חלקיו לגושי ברזל, מלבד חלקים תקינים שימשו כחלקי חילוף.

לפרטים נוספים אודות גריטת רכב ברעננה צרו עמנו קשר ונשמח לספק לכם פתרונות מקצועיים.

צור קשר

052-2250694  

צור קשרביקורות

4.7
30 ביקורות בגוגל