גריטת רכב תל אביב- התכנית


בתכנית גריטת רכב תל אביב היא מהערים המשתתפות בתכנית, שכן, בעל רכב מכל עיר שהיא יכול להשתתף בה. התכנית מיועדת להורדת רכבים ישנים מהכביש, ומשיגה בכך כמה מטרות: שמירה על איכות הסביבה, שכן, רכבים ישנים מזהמים יותר את האוויר; ניקיון העיר מהגרוטאות השונות; תרומה למחזור  והפחתת הסיכון לתאונת דרכים, שכן, רכבים ישנים מועדים יותר לתקלות ולמעורבות בתאונות. המרוויח הנוסף בעסק הוא בעל הרכב המקבל סכום כסף הגון על רכבו הישן.


לאחרונה, התכנית הורחבה. היא כוללת כעת גם רכבים בני 15 שנה, במקום רק רכבים בני לפחות 20 שנה. בשלבים המתקדמים של התכנית, משרד התחבורה יפנה באמצעות מכתבים אל בעלי רכבים ישנים כדי להציע להם להשתתף בתכנית.


עיריית תל אביב שמה לה למטרה, לבצע את תהליך גיטת הרכבים בכל הכוח ובמהירות האפשרית. בצעדים אלו, רואה לנגד עיניה העירייה את בטיחות תושביה, שכן לא מומלץ שרכבים כה ישנים עדיין יהיו בשימוש על כבישי ישראל. כמו כן, ישנו האספקט הירוק אשר חשוב לעירייה. גריטת רכב גם מביאה למצב בו ישנם פחות רכבים על כבישי תל אביב, מה שמקטין באופן משמעותי את פקקי התנועה ברחבי העיר. באמצעות תהליך זה, תוכלו לא רק לעזור לעצמכם, אלא גם לסובבים אתכם ולסביבתכם.גריטת רכב תל אביב- מסמכים


בתהליך גריטת רכב תל אביב מעורבים מסמכים רבים, וחשוב שלא לשכוח אף אחד מהם. כאשר מגיע בעל הרכב למשרד הרישוי, עליו להביא עימו את תעודת הזהות שלו, את רישיון הרכב שעדיין בתוקף, וכן צ'ק מבוטל על שמו. במידה והוא שולח מיופה כח מטעמו, יש לצרף את ייפוי הכח למסמכים. תעודת הזהות שיביא מיופה הכוח תהיה של בעל הרכב.


כשמגיעים למגרש הגריטה כדי למסור את הרכב, יש להביא שוב את תעודת הזהות, טופס עבור הגריטה, וכן את המסמכים שהתקבלו אצל משרד התחבורה.

צור קשר

052-2250694  

צור קשרביקורות

4.7
30 ביקורות בגוגל