בין אם יצאתם לנסיעה ארוכה ובין אם לנסיעה קצרה, כאשר אתם בדרכים עליכם להיות ערוכים. חברת שלמה ביל מעניקה לכם שקט נפשי עם שירות גרירה באילת 24/7 שיחלצו אתכם מכל מצב בו אתם נמצאים.

 

שירותי גרר 24/7 באילת מציעים לכם המון יתרונות:  • שירותי גרר לאחר תאונה – עברתם תאונה? זה לא משנה אם אתם נופשים באילת או גרים שם, מה שמשנה הוא כמה מהר יגיעו שירותי הגרירה אליכם. תאונות יכולות להתרחש בכל זמן ובכל מקום ולכן מרגיע שיש לכם שירותי גרירה זמינים במרחק שיחת טלפון.

  • עזרה בכל שעות היממה – שירותי גרירה 24/7 יעזרו לכם סביב השעון. אנו נגיע עבורכם לאילת כדי לגרור את הרכב לתחנת השירות הקרובה ביותר, כך שאתם יכולים לנסוע בלב שקט.

  • כיסוי מחברת הביטוח – שירותי גרירה באילת אפשר להזמין באופן פרטי ולא פעם גם לזכות לכיסוי מטעם חברת הביטוח בכפוף לתנאי הפוליסה כמובן. שירותי גרירה יכולים לספק לכם מעטפת שלמה של שירותים במסגרת פוליסת הביטוח שלכם.

  • שירות זמין ומידי – עם שירותי גרירה באילת 24/7 אינכם צריכים להמתין עד הבוקר כדי לפנות את הרכב. אנו נגיע אליכם במהירות האפשרית כדי לפנות את הרכב או לאחסן אותו בשעות הלילה עד לפתיחת תחנת השירות.


 

אנו שואפים לספק לכם את המענה הטוב ביותר, בכל מקום בו אתם נמצאים. עם שירותי גרר באילת ומגוון רחב של פתרונות לבעלי רכבים אתם יכולים לצאת לדרך בראש שקט ולדעת שאנו כאן עבורכם.

צור קשר

052-2250694  

צור קשרביקורות

4.7
30 ביקורות בגוגל