פירוק מכוניות אשקלון- מידע כללי


מגרש לפירוק מכוניות קונה רכבים המושבתים או ישנים, ומפרק אותם לחלקים השונים. לקוחות ומוסכים קונים את החלקים הטובים, והשאר מועבר למחזור.


על מגרש פירוק מכוניות אשקלון להיות מורשה. על הרכבים משלם בעל המגרש במזומן, בסכום שנקבע על פי משרד התחבורה. המחיר הנו עד עשרה אחוזים ממחיר המחירון, ומושפע מכמה פרמטרים: סוג הרכב, גילו, וכמובן, מצבו. כאשר שווי הרכב נמוך ביותר, עסקת ברטר הינה אפשרות: תמורת מסירת הרכב לסוחר, יגרור אותו הסוחר על חשבונו.


פירוק מכוניות הופך לנפוץ בשנים האחרונות. ניתן להגיע אל מגרש לפירוק מכוניות דרך ספרי הטלפונים השונים, וכן באמצעות חיפוש באינטרנט.פירוק מכוניות אשקלון- לא רק עבור תושבי אשקלון


פירוק מכוניות אשקלון מיועד לא רק עבור תושבי אשקלון והסביבה. כל החפץ להביא את רכבו אל מגרש מכוניות לפירוק באשקלון מוזמן לעשות זאת. כדאי לברר אצל בעל המגרש, האם יהיה מוכן הוא לבוא לקחת את הרכב מביתו של הבעלים. יש בעלי מגרש שיסכימו לכך. כאשר הרכב לא כשיר לנסיעה, כגון עקב תקלות מכניות או חשמליות, או כיוון שניזוק קשות בתאונת דרכים, לעתים בעל המגרש גם יגרור את הרכב על חשבונו.


בעסקת פירוק מכוניות נחסך זמן רב. קונה הרכב נותן הצעת מחיר ללא בדיקת הרכב וללא עמידה על המיקח. המחיר אותו מקבל מוכר הרכב גבוה בדרך כלל ממחיר הרכב בשוק הפרטי.


חשוב כי כלל הציבור ירתם למשימה של פירוק מכוניות, ולא רק באשקלון. מלבד הטבות כלכליות לשני הצדדים בעסקה, והיתרונות הירוקים, ישנם בונוסים נוספים. למשל, בטיחות שלנו עולה שכן רכבים ישנים אלו יוצאים מכלל שימוש ומורדים מהכביש לאלתר. יתרון נוסף, הוא בעובדה כי מכוניות ישנות אשר יכולות להיות מיועדות לפירוק, ותופסות מקומות חנייה, מפנות את המקום לאלו הזקוקים לחנייה באמת. על ידי פירוק מכוניות אלו, אנו מבטיחים כי ברחובות אשקלון יהיו קצת יותר מקומות חנייה, לרווחת התושבים והציבור בכלל.

צור קשר

052-2250694  

צור קשרביקורות

4.7
30 ביקורות בגוגל