פירוק מכוניות בדרום

פירוק מכוניות בדרום- למה זה כדאי לך


פירוק מכוניות לא פעם הוא האופציה היחידה והטובה ביותר עבור בעל רכב ישן או רכב שניזוק בתאונת דרכים. רכב ישן עלול לגרום עגמת נפש רבה לבעליו: להיתקע בזמנים הכי פחות צפויים ונוחים, לפעמים לבלות יותר זמן במוסך מאשר אצל בעליו, ולשרוף זמן יקר בהתעסקות עימו. רכב ישן דורש הוצאות אחזקה מרובות, למין התיקונים היקרים עבור התקלות המתרחשות חדשים לבקרים, דרך הטסט שיש לעוברו לעיתים תכופות יותר, ועד הדלק הרב שהרכב דורש.


חבל לנסות למכור את הרכב באופן פרטי. כל קונה פוטנציאלי ירצה לבדוק את הרכב, ומה שיגלה, לא ישכנעו בטיב העסקה. עם זאת, מגרש לפירוק מכוניות יהיה מעוניין ברכב, ולא משנה באיזה מצב הוא נמצא. רכב מושבת או עומד הינו לא פחות רצוי מרכב נוסע.


מגרש פירוק מכוניות ישלם סכום נאה במזומן, על פי תקנות משרד התחבורה. את הרכב יפרק לחלקיו. החלקים הטובים יימכרו, והשאר- יועבר למיחזור.פירוק מכוניות בדרום- לא רק לתושבי הדרום


פירוק מכוניות בדרום מיועד לא רק לתושבי הדרום, אלא גם לכל בעל רכב המעוניין להביא את רכבו למגרש לפירוק מכוניות. ישנם בעלי מגרש פירוק מכוניות בדרום שיבואו עד ללקוח כדי לקחת את רכבו. לא פעם, במידה ואי אפשר לנסוע עוד ברכב ויש להזמין חברת גרר, יעשה זאת בעל המגרש על חשבונו.


חשוב כי כלל ציבור הדרום ירתם למשימה, ויביא רכבים ישנים או שאינם בשימוש לפירוק. על ידי כך, הצדדים מרוויחים כלכלית, כפי שתיארנו לעיל, כמו גם מפנקים את הסביבה במיחזור והפחתת זיהום. בנוסף, פירוק מכוניות מבטיח את ביטחון ילדנו, שכן מכוניות אלו אינן נמצאות עוד בשימוש, והן אינן מסכנות עוד את העוברים ושבים בכבישים. זאת ועוד, כי על ידיד פירוק מכוניות בדרום, אנו מספקים מקומות חנייה. כאשר מכוניות ישנות, אשר יכולות להיות מיועדות לפירוק, אכן מגיעות לפירוק ולא מעלות אבק ברחוב, אנו התושבים והבאים לדרום מרוויחים את אותם מקומות חנייה.

יצרני כלי רכב

צור קשר

052-2250694  

צור קשרביקורות

4.7
30 ביקורות בגוגל