פירוק מכוניות בצפון

פירוק מכוניות בצפון- מידע כללי


פירוק מכוניות בא לשרת כמה מטרות. העברת מכוניות ישנות לפירוק מפחית את זיהום האוויר שנגרם מהן בכמות פי 20 לעומת רכבים חדשים. כמו כן, היא תורמת לבטיחות הדרכים בכך שמכוניות ישנות, המועדות לתקלות בלתי צפויות, אינן עוד מהוות סכנה על הכביש.


פירוק מכוניות מיועד גם למכוניות מושבתות שנראה שאין עוד חפץ בהן. המכונית מפורקת לחלקיה השונים. החלקים הטובים עוברים שיפוץ במקרה הצורך, ואז נמכרים כחלקי חילוף. שאר חלקי המכונית עוברים למיחזור בתעשיית הברזל. הברזל הוא מחצב יקר בארץ, ותהליך הפקתו הינו מזיק. כל תרומה למיחזור הופכת את הסביבה לירוקה יותר.


מדובר בתרומה שאינה רק סביבתי, ישנו אלמנט כלכלי המשתלם לשני הצדדים, שכן המוכר מרוויח ממון מועט אמנם, אך משתלם בעבור סחורה שאין לה ביקוש, ואילו הקונה נהנה מן החלפים. כמו כן, יתרון הא לידי ביטוי הוא בעובדה כי מכוניות רבות שהיו יכולות ללכת לפירוק, תופסות מקומות חנייה המיועדים לרווחת התושבים והסביבה. במידה ומכוניות אלו יגיעו לפירוק, בצפון או בכלל, הן יורדו מהכביש ומאותם מקומות, ויהיה ניתן להשתמש במקומות חנייה אלו לרווחתם של אלו הזקוקים להן באמת.פירוק מכוניות בצפון- לא רק לתושבי הצפון


פירוק מכוניות בצפון איננו מיועד רק עבור תושבי הצפון, אלא גם עבור כל אדם המעוניין להביא את רכבו אל מגרש פירוק מכוניות בצפון. לא פעם, יבוא בעל המגרש עד מוכר הרכב, כדי לקחת את הרכב. כאשר מדובר ברכב שאיננו עוד נוסע, לדוגמה, עקב תאונת דרכים, יש צורך בהזמנת חברת גרר שתבוא לגרר את הרכב אל המגרש. לפעמים, יגרור בעל המגרש את המכונית על חשבונו, לדוגמה, כאשר הוא משלם סכום נמוך על הרכב.


במכירת רכב לפירוק, מלבד הבאתו למגרש, יש לבטל את רישיונו ולהעביר את הבעלות עליו לבעל המגרש, כדי שיוכל לסחור בחלקיו. כשמדובר ברכב ללא טסט, יש להשאיר את הרישיונות אצל משרד הרישוי.

צור קשר

052-2250694  

צור קשרביקורות

4.7
30 ביקורות בגוגל