ברגע שהמכונית שלכם יורדת מהכביש, יש סיכוי גדול ש- 80% מהחלקים שלה עוד ימשיכו להתקיים ולקיים רכבים אחרים, זאת הודות לתהליך פירוק רכבים. חברה לפירוק מכוניות בשרון למעשה עוסקת בקנייה ומכירה של רכבים, לרוב אלו רכבים ישנים שלא עומדים בסטנדרטים החדשים, או רכבים הרוסים שלא משתלם לתקן. צוות החברה מגיע אליכם הביתה, בודק את הרכב ורואה אילו חלקים ממנו ניתן להציל כדי לעשות בהם שימוש חוזר. בהתאם למצבו של הרכב תינתן הצעת מחיר.

 

מה היתרון של פירוק מכוניות?


אם אתם מתלבטים אם לפנות לאופציה של פירוק מכוניות בשרון, קחו בחשבון שבמקרה של רכבים ישנים, תהליך הפירוק מציע המון יתרונות. פירוק מכוניות משחק תפקיד חשוב ומשמעותי בשמירה על איכות הסביבה בכך שמרחיק מהכביש רכבים ישנים ומזהמים שפולטים אדים רעילים לאוויר. כמו כן תהליך הפירוק ידידותי לכיס, בעוד שבמקרים אחרים המכונית הישנה הייתה ממשיכה לשבת בצד ולהעלות אבק, לעיתים גם לצבור קנסות, כאן יש לכם את האופציה למכור את הרכב ולקבל על כך תשלום. לחלקים רבים של רכבים ישנו ביקוש, מה גם שניתן למחזר חומרי גלם כמו ברזל.

 

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים? צרו אתנו קשר


אזור השרון ידוע במרחבים הירוקים שלו והמון ערים שואפות להפוך את המרחב הציבורי שלהן לכמה שיותר ידידותי לסביבה. פירוק מכוניות בשרון נותן לכם את האפשרות להיפטר מרכבים ישנים ומזהמים בכמה צעדים פשוטים, הראשון בהם הוא ליצור אתנו קשר ואנו נגיע אליכם ישירות לבחון את הרכב שלכם ולתת הצעת מחיר.

צור קשר

052-2250694  

צור קשר    ביקורות

    4.7
    30 ביקורות בגוגל
    WhatsApp איך אפשר לעזור ?