פירוק מכוניות חדרה- תועלת לכל הצדדים


פירוק מכוניות חדרה מיטיב עם כל המעורבים בדבר. בעל רכב ישן או רכב שניזוק בתאונת דרכים מוכר את רכבו ומקבל עליו סכום כסף נאה במזומן- עד 3,000 ₪. קשה למצוא קונים לרכבים ישנים הדורשים תיקונים יקרים לעיתים תכופות, והמתקלקלים חדשות לבקרים, וודאי שאף לקוח פרטי לא יהיה מעוניין ברכב מושבת.


בעל המגרש לפירוק מכוניות מרוויח מהעסקה, גם הוא, שכן, זוהי פרנסתו. את הרכב הוא מפרק לחלקיו, וסוחר בהם. לאחר שיפוץ קל נמכרים החלקים הטובים ללקוחות פרטיים או למוסכים כחלקי חילוף.


גם הסביבה מרוויחה מהפירוק: חלקים שאינם שימושיים עוד ממוחזרים בתעשיית הברזל. כך מופחת הצורך בתהליך המזיק של ייצור ברזל, מחצב יקר.


מלבד היתרונות הכלכליים לשני הצדדים בעסקה, והיתרונות הירוקים שבמחזור ובהורדת זיהום האוויר, לפירוק מכוניות גם השפעה על רמת חיינו. מכוניות ישנות רבות, שאפשר לפרקן, עומדות ברחובות שונים ותופסים מקומות חנייה יקרים שהיו יכולים לשמש את התושבים באזור או את הבאים למקום. על ידי פירוק מכוניות בחדרה, ובכלל, אנו מבטיחים כי מכוניות אלו יורדו מהרחובות, ויפנו את אותם מקומות חנייה. כך, אנו מבטיחים כי מקומות חנייה אלו יהיו פנויות לשימוש בעבור כלל המכוניות אשר בשימוש על בסיס יומי, ולרווחת התושבים.פירוק מכוניות חדרה- התהליך


התהליך בפירוק מכוניות הינו קל ופשוט. תחילה, יש להביא את הרכב אל מגרש פירוק מכוניות חדרה או בכל מקום אחר. במקרה ומדובר ברכב מושבת, יש צורך בגרר שיובילו למגרש. לפעמים, יגרור בעל המגרש את המכונית על חשבונו.


יש להעביר את בעלות הרכב על שמו של בעל המגרש, כדי שיהיה מוסמך למכור את החלקים הטובים כחלקי חילוף. עם זאת, כשמדובר ברכב ללא טסט, העברת הבעלות איננה אפשרית. לכן, יש להשאיר במשרד הרישוי את רשיונות הרכב הישן. כך, לא יואשם מוכר הרכב במסחר בחלקים גנובים.


כשמדובר ברכב עם טסט, יש לבטל את הרישיון, ובזה תם התהליך.

צור קשר

052-2250694  

צור קשרביקורות

4.7
30 ביקורות בגוגל