פירוק מכוניות חולון


לאנשים מסויימים קשה להיפטר מרכבם שליווה אותם במשך שנים כה רבות, אם מבחינה רגשית, או כי קשה להם להאמין שערך רכבם ירד כל כך מאז שקנו אותו. רכב עם טסט יכול להימכר כרכב יד שניה, אך אם מדובר ברכב ישן המבקר את המוסך לעיתים קרובות מידי, קשה להאמין שימצא לו קונה פרטי, וודאי כשמדובר על רכב מושבת.


בעל מגרש לפירוק מכוניות יקנה את הרכב, ללא קשר למצבו, וישלם עליו סכום נאה במזומן. גם אם הוא אינו שמיש לגמרי, לאחר שעמד שנים רבות ללא כל תחזוקה שוטפת, גם אם ניזוק קשות בתאונת דרכים, עדיין יש לו שימוש במגרש. הוא יפורק לחלקיו השונים, ואלו יועברו למטרות שונות. חלקים טובים נמכרים כחלקי חילוף ללקוחות פרטיים, או למוסכים המחדשים את מלאי חלקי החילוף שלהם, או הזקוקים לחלק מסויים על פי הזמנה של לקוח. תעשיית הברזל מרוויחה משאר החלקים.פירוק מכוניות חולון - לא רק לתושבי חולון


פירוק מכוניות חולון איננו מיועד רק עבור תושבי חולון והסביבה, אלא גם עבור תושבי אזורים אחרים המעוניינים להביא את רכבם אל מגרש פירוק מכוניות חולון. כאשר מדובר ברכב מושבת, או ללא טסט, צריך להזמין חברת גרר שתגרור את הרכב אל המגרש. לפעמים ישלם בעל המגרש את הוצאות הגרירה, בדרך כלל, כאשר מדובר ברכב עליו הוא משלם לא הרבה כסף.


חשוב כי כלל הציבור יטול חלק בפרויקט, ולרק תושבי חולון. על ידי עידוד פרויקט פירוק מכוניות, אנו מבטיחים את עתיד סביבתנו. אנו הופכים לירוקים יותר, בכך שאנו ממחזרים ומוציאים משימוש מכוניות מזהמות וישנות. בנוסף, זהו יתרון כלכלי, הן למוכר והן לקונה; המוכר מקבל סכום נאה בעבור סחורה שאין בה שימוש או ביקוש, ואילו המוכר מרוויח מסחר ושימוש בחלפים. זאת ועוד, כי בעזרת הבאת מכוניות לפירוק, אנו מפנים מקומות חנייה שאותם רכבים ישנים תופסים. מי מאיתנו לא חזה באותם רכבים ישנים ומוזנחים, תופסים מקום חנייה יקר ברחוב שלנו. עם הבאת רכב זה לפירוק, אותו מקום חנייה יוכל להיות בשימוש לכלל הציבור שזקוק לו.

צור קשר

052-2250694  

צור קשרביקורות

4.7
30 ביקורות בגוגל