העיר של חיפה יודעת בשנים האחרונות שינויים מהותיים, אשר עתידים לשנות את פניה של העיר לטובה. במאמר זה , נתאר לכם אודות חלק מאותם שינויים, ההשלכות שלהם, וכיצד פירוק רכבים משתלב ויכול לסייע.

המהפכה של חיפה


בעיר של חיפה אנו עדים בשנים האחרונות לתנופת צמיחה ובנייה של ממש. שפע של בניינים, רחובות ושכונות, החלו לצוץ ולצמוח בשטחה של העיר, הגדילו את שטחה והחלו לכסות את קו הרקיע שלה. בין כל השינויים הללו, ניתן גם לראות הקמה של ארינת הכדורסל, או אצטדיון סמי עופר העתיד לקום בפאתי העיר. כל הבנייה הזו, הובילה לכך שאנו עתידים לראות כי את כבישי חיפה יפקדו רכבים נוספים, תוגבר האכיפה המשטרתית וגם יהיו עומסים כבדים. כל אלו, הם תוצרה ישירה בין מינוף ופיתוח בנייה, מבלי לתת מענה הולם לתשתיות ודרכי הגישה. על אף מאמצים עילאיים לפתור את הבעיה, כמו הוספת אוטובוסים או אפילו הקמת מטרונית, עדיין אין ספק כי אנו נהיה עדים לעומסי תנועה שוחקים. כמו כן, העלייה בכמות הנכנסים לעיר, מבלי לתת חלופות מתאימות לצרכי החנייה, יובילו לכך שחיפה, כמו תל אביב, תתפתח בועת חנייה. לנו יש פתרון קטן ומועיל לחלק מן הבעיות הללו, ואתם תוכלו לקרוא עליו בפסקה הבאה.

פירוק רכבים נכנס לתמונה


עם פירוק מכוניות, ניתן לפתור חלק מן הבעיות אשר עתידות להתגבר במטרופולין של חיפה. כאשר אנו מביאים רכב לפירוק אל קונה רכבים לפירוק, אנו מבטיחים כי רכב זה לא יהיו עוד בשימוש בכבישים. כך, אנו מורידים רכבים מן הכביש ומסייעים בהפחתת עומסי התנועה בעיר ובאזור. כמו כן, על ידי פעולת הבאת רכבים לפירוק, אנו מבטיחים כי אותם רכבים לא עוד יתפסו מקומות ברחובות העיר, ובכך אנו מקלים על מצוקת החנייה שבחיפה. אמנם פירוק רכבים הוא טיפה בים לבעיות שהצענו, ודרושים פתרונות גדולים ומאסיבים יותר, כמו הקמת מחלפים, הוספת נתיבים ושדרוג מערך התחבורה הציבורית. אולם, אם כל אחד בחלקת האלוהים שלו יעשה את המאמץ הקטן, לבסוף נקבל בתמונה הרחבה יתרונות והשלכות אשר יסייעו לנו להעלות את רמת החיים שלכם ושל הסובבים אתכם.

צור קשר

052-2250694  

צור קשרביקורות

4.7
30 ביקורות בגוגל