פירוק מכוניות ירושלים- מידע כללי


מגרש לפירוק מכוניות קונה רכבים ישנים או מושבתים, ומפרק אותם לחלקיהם השונים. החלקים משמשים למטרות שונות. חלקם נמכרים לחלקי חילוף, ישירות ללקוח פרטי, או למוסך הקונה את החלק עבור מאגר החלקים שלו או על פי הזמנת לקוח. שאר חלקי הרכב מותכים וממוחזרים בתעשיית הברזל.


במכירת רכב לפירוק, יש להעביר את רישום בעל הרכב על שמו של בעל המגרש. לאחר מכן, הרכב מושבת, ומפורק. על המגרש להיות מורשה, מטעם משרד התחבורה. משרד התחבורה מעוניין בפירוק מכוניות כדי לצמצם את זיהום האוויר הנגרם יותר ממכוניות ישנות, וכן, כדי לדאוג לבטיחות הדרכים: רכבים ישנים מועדים יותר לתקלות פתאומיות ולמעורבות בתאונות דרכים.


על רכב לפירוק משלם בעל מגרש פירוק מכוניות ירושלים במזומן, סכום מכובד, שניתן לשער שלא יקבל המוכר מאף קונה פרטי. הסכום נקבע לפי תקנות משרד התחבורה, ותלוי בגיל הרכב, סוגו, וטיבו.


מגרש פירוק מכוניות מעוניין גם ברכבים מושבתים, עומדים ומקולקלים. כשמדובר ברכבים אלו, יש צורך בגרר שיוביל אותם אל המגרש. לפעמים הגרירה תהיה על חשבון בעל המגרש.פירוק מכוניות ירושלים- לא רק לתושבי ירושלים


פירוק מכוניות ירושלים איננו רק עבור תושבי ירושלים והסביבה. מגרש לפירוק מכוניות משרת לקוחות מכל האזורים, במידה והם מעוניינים להביא את רכבם אל המגרש. יש בעלי מגרש שיבואו עד בעל הרכב כדי לקחת את רכבו ממנו.


חשוב כי חלק רחב ונכבד של היושבים בציון, יקח חלק ב"פרויקט" של פירוק מכוניות. כאשר אנו מביאים מכוניות לפירוק, אנו מבטיחים לעצמנו שלושה יתרונות; האחד, אנו הופכים לירוקים. ממחזרים ומוציאים משימוש רכבים אשר מזהמים את הסביבה יתר על המידה. שתיים, אנו מבטיחים את ביטחוננו, שכן רכבים ישנים ולא בטיחותיים מורדים מהכביש ומוצאים משימוש. שלוש, אנו מעלים את רמת החיים שלנו ואיכותה, בכך שאנו מפנים מקומות חנייה אשר לעיתים רכבים שיכולים להיות מיועדים לפירוק, תופסים. במידה וכלל כלי הרכב יובאו לפירוק, נוכל ליהנות כולנו מן היתרונות.


 

צור קשר

052-2250694  

צור קשרביקורות

4.7
30 ביקורות בגוגל