פירוק מכוניות נתניה- חסל סדר תיקונים


בעלי רכבים ישנים מכירים יותר מידי טוב את המצבים בהם הרכב נתקע בדיוק בזמן הכי פחות מתאים. הוצאות אחזקת רכב ישן עולות על שוויו ועל התועלת המופקת ממנו. רכב ישן זולל דלק, ועליו לעבור טסטים בתכיפות רבה יותר. הוא גורם לעגמת נפש רבה, ולבזבוז זמן בהמתנה לחילוץ.


למרות הקושי בפרידה מרכב ששירת אותך שנים כה רבות, לא פעם, הדבר משתלם ביותר. אף קונה פרטי לא יהיה מעוניין לקנותו, לאחר בדיקה קצרה של הרכב. אך לא משנה מה מצבו, מגרש פירוק מכוניות נתניה יהיה מעוניין לקנותו.


בעל הרכב יקבל עליו סכום כסף במזומן, לפי הסכום שקבע משרד התחבורה. לעיתים, בעל המגרש לפירוק מכוניות יבוא עד אליו כדי לקחת את הרכב. במשרד הרישוי יש להעביר את בעלות הרכב על שם בעל המגרש. במגרש משביתים את הרכב, ומפרקים אותו לחלקיו. החלקים הטובים נמכרים, ושאר החלקים עוברים למיחזור.פירוק מכוניות נתניה- לא רק לתושבי נתניה


פירוק מכוניות בנתניה אינו רק עבור תושבי נתניה והסביבה, אלא גם עבור כל אחד המעוניין להביא את רכבו אל המגרש לפירוק מכוניות. כאשר הרכב מושבת, לדוגמה, לאחר מעורבות בתאונת דרכים ונזק קשה שנגרם מכך, יש צורך בהזמנת גרר, שיגרור את הרכב אל המגרש. ישנן חברות גרר המתווכות בין המשתמשים בשירותיהם לבין בעלי מגרשים לפירוק מכוניות.


חשוב מאוד כי הציבור יטול חלק בפרויקט, וישתתף בפרויקט פירוק המכוניות. מלבד הרווח הכספי לבעל הרכב, אנו הופכים את סביבתנו לירוקה יותר, והופכים את כבישנו לבטוחים יותר. ישנו גם יתרון בולט של מקומות חנייה - ישנם רכבים ישנים רבים העומדים ברחובות למשך תקופות ארוכות, לעיתים אף של שנים, ולוקחים מקומות חנייה יקרה ערך לתושבי הסביבה ולמבקרים בה. על ידי פירוק מכוניות בנתניה, ובכלל, אנו מבטיחים כי מקומות אלו יהיו פנויים לרכבים אשר בשימוש, ובכך מעלים את איכות רמת החיים שלנו.

צור קשר

052-2250694  

צור קשרביקורות

4.7
30 ביקורות בגוגל