פירוק מכוניות קרית מלאכי- למי מיועד?


פירוק מכוניות הינו פתרון פשוט ומעשי עבור בעלי רכבים ישנים,  שמכוניותיהם דורשות תיקונים והוצאות רבים העולים על שווים. רוב הסיכויים הם, שלרכב ישן כזה לא ימצא קונה פרטי, וודאי שלא לרכב מושבת או עומד. עם זאת, בעל מגרש לפירוק מכוניות יהיה מעוניין בהם. הוא לא עומד על המיקח או בודק את הרכב, אלא, משלם סכום כסף במזומן, כפי קביעת משרד התחבורה, והולך.


פירוק רכבים מיועד להשגת חלקי חילוף למכירה. כאשר אחד מחלקי הרכב איננו פועל כראוי, יש להחליפו. הלקוח יעדיף לקנות במחיר זול יותר חלק ששימש רכב אחר, במקום לקנות חדש מיצרן.


את החלקים שאינם שמישים מעביר בעל המגרש למיחזור בתעשיית הברזל. כך, מופחת הצורך בהפקת ברזל, תהליך שהינו מזיק ויקר. באופן זה, פירוק מכוניות קריית מלאכי תורם לאיכות הסביבה.פירוק מכוניות קרית מלאכי- לא רק עבור תושבי קרית מלאכי


פירוק מכוניות קרית מלאכי איננו רק עבור תושבי קרית מלאכי והסביבה. כל בעל רכב המעוניין להגיע למגרש לפירוק מכוניות בקרית מלאכי מוזמן לעשות זאת. לעיתים, יגיע בעל המגרש עד המוכר, כדי לקחת את הרכב. כאשר מדובר, לדוגמה, ברכב שניזוק קשות בתאונת דרכים והינו מושבת, יש צורך בגרר שיביאו אל המגרש. לעיתים יגרור בעל המגרש את הרכב על חשבונו. פירוק מכוניות קרית מלאכי איננו רק עבור תושבי קרית מלאכי והסביבה.


חשוב כי כלל הציבור ירתם למשימה של פירוק מכוניות, ולא רק בקריית מלאכי. על ידי עידוד של הבאת מכוניות לפירוק, אנחנו הופכים את סביבתנו לירוקה יותר שכן אנו ממחזרים ומורידים רכבים מזהמים מהכביש. כמו כן, אנו הופכים את הכבישים והדרכים שלנו לבטוחים יותר, שכן מכוניות ישנות ולא בטיחותיות, אשר לעיתים גם אינן עומדות בסטנדרטים הנדרשים, מורדות מהכביש. זאת ועוד, כי בצורה זו אנו מפנים מכוניות שהיו יכולות להיות מיועדות לפירוק, מלתפוס מקומות חניות, לרכבים בשימוש.

צור קשר

052-2250694  

צור קשרביקורות

4.7
30 ביקורות בגוגל