פירוק מכוניות ראשון לציון- רכב ללא שימוש?


רכב העומד שנים בחנייה ללא כל שימוש, אוסף חלודה, מצברו מתרוקן לגמרי, ריקבון במערכת גורם לבעיות חשמל, ויש בלאי בצמיגים, כמו גם בכל שאר הרכב. לתקן רכב שכזה, לא מצדיק את העלויות הכרוכות בדבר, כולל תשלום עבור שנות הטסט שעברו ושלא שולם עבורן. רכב שכזה אמנם אינו שימושי בהיותו בחניה או בצידי הרחוב, אך ניתן וכדאי למוכרו למגרש פירוק מכוניות ולהרוויח מכך.


לא רק רכב עומד מתאים לפירוק, אלא גם רכב ישן שבעליו לא עוד רוצה להשקיע כסף כה רב באחזקתו: בתיקונים היקרים, בדלק שהרכב זולל, ובטסטים התכופים. בעל מגרש פירוק מכוניות ראשון לציון ישלם על פי תקנות משרד התחבורה סכום כסף במזומן תמורה הרכב. לעיתים הוא יגרור אותו על חשבונו, במקרה הצורך. בכל מקרה, העסקה תשתלם לבעל הרכב, שככל הנראה לא ימצא לקוח טוב יותר עבור רכבו.פירוק מכוניות ראשון לציון- התהליך


את הרכב המיועד לפירוק יש להביא אל מגרש פירוק מכוניות ראשון לציון או בכל מקום אחר. יש להעביר את הבעלות על הרכב אל בעל המגרש, כדי שיוכל למכור את חלקיו ולסחור בהם. יש גם לבטל את רישיון הרכב.


במקרה ומדובר ברכב ללא טסט, יש להשאיר במשרד הרישוי את רישיונות הרכב, כדי שלא להיחשד כסוחר בחלקים גנובים.פירוק מכוניות שאלות ותשובות


פירוק מכוניות שאלות ותשובות- מידע כללי


מגרש לפירוק מכוניות קונה רכבים במטרה לפרקם לחלקיהם. החלקים הטובים נמכרים למוסכים או ללקוחות פרטיים, ומשמשים כחלקי חילוף. החלקים שאינם עוד ברי שימוש נשלחים לתעשיית הברזל. שם הם מותכים ומשמשים כחומרי גלם לרכב הבא.


מלבד יתרונות כלכליים ברורים לשני הצדדים, כאשר מביאים ומעודדים פירוק מכוניות בראשון לציון ובכלל, אנו מקדמים את איכות חיינו בעוד שני כיוונים. הראשון, אנו מבטיחים את ביטחוננו, שכן רכבים ישנים ולא בטיחותיים יוצאים מכלל שימוש, ואין מסכנים אותנו בכבישים השונים. השני, אנו מעלים את איכות חיינו בכך שמכוניות ישנות, אשר יכולות לבוא לפירוק, ותופסות מקומות חנייה ברחבי העיר, אינן עוד בנמצא. פעמים רבות צעדנו במרכז וראינו מכונית ישנה שלא בשימוש, התופסת מקום חנייה יקר ברחובות ראשון לציון. על ידי פירוק מכוניות בראשון לציון ובכלל, אנו מבטיחים כי מכוניות אלו יפנו את החנייה לאלו הזקוקים לה על בסיס יומי.


בנושא פירוק מכוניות שאלות ותשובות נפוצות. ננסה לענות על חלק מהן.פירוק מכוניות שאלות ותשובות- טוב לדעת


שאלה: האם הרכב צריך להיות כשיר לנסיעה בכדי להימסר לפירוק?


תשובה: לא. מגרש לפירוק מכוניות מעוניין גם ברכבים עומדים, מושבתים וכאלו שניזוקו בתאונת דרכים עד שהורידו אותם מהכביש. עם זאת, רכב כזה לרוב יצטרך גרר שיביאו למגרש. בעל המגרש לעיתים יגרור את הרכב על חשבונו, אך לא תמיד.


שאלה: כיצד וכמה משלמים על רכב לפירוק?


תשובה: על רכב לפירוק משלמים במזומן. התשלום נקבע על פי התקנות של משרד התחבורה. התשלום תלוי בסוג הרכב, בטיב חלקיו, ובגילו. כמעט בטוח, שבמכירת רכב לפירוק יקבל המוכר סכום כסף נאה, שככל הנראה, לא היה מקבל מאף לקוח אחר.


שאלה: למה משתלם לי למכור את הרכב לפירוק?


תשובה: מכירת רכב לפירוק הינה עסקה מהירה, ללא עמידה על המיקח מצד הקונה, וללא בדיקה של הרכב. מגרש לפירוק מכוניות הינו כנראה היחיד שיהיה מעוניין ברכב המושבת. בכסף, ניתן להשתמש לקראת קניית הרכב הבא.


בנושא פירוק מכוניות שאלות ותשובות נוספות. ניסינו מעט להקיף כאן את הנושא.

צור קשר

052-2250694  

צור קשר    ביקורות

    4.7
    30 ביקורות בגוגל
    WhatsApp איך אפשר לעזור ?