העיר של רעננה עתידה בשנים הקרובות להפוך מהפכות גדולות של ממש, אשר יהפכו אותה שנים קדימה למטרופולין עצום של ממש, אשר יכול להוות מרכז סחר מרכזי של המדינה. לאחרונה נבחר ראש העיר הישן - חדש, זאב בילסקי, לראשות עיריית רעננה, אולם השינויים המהותיים לעיר כבר בעיצומם. בדרום העיר העבודות כבר בעיצומן על פיתוח וסלילת כביש 531, אשר מחבר בין כביש 6 ועד נתיבי איילון, ובעצם מחבר יחדיו את כל ערי השרון, כך שיוכלו לרדת ולעלות אליהן מן המחלף הזה ולא לנסוע לאורכן של כל הערים עצמן. בצפון רעננה, הופשרו קרקעות לשכונות חדשות, אשר עתידות לאכלס כמות אדירה של תושבים חדשים. שני פרויקטים אלו, עתידים במסגרתם להביא לא רק הון אנושי, אלא גם להעלות את זרימת התנועה בעיר והרכבים הנכנסים. בכדי לנסות ולהקל על העומסים הצפויים, אנו ממליצים לכם התושבים, להתמסר אל תחום פירוק רכב.

כיצד פירוק רכב יתרום לרעננה


הפרויקטים החדשים ברעננה, עתידים לשלב בהם גם סלילה של כבישים ומחלפים חדשים. אלו, עתידים להתמלא ברכבים של התושבים הנכנסים והעובדים בעיר, וליצור עומסים בלתי רגילים. בכדי לסייע על החיים של כולם, מומלץ כבר מעכשיו להביא את כל אותם רכבים לפירוק שעומדים בקריטריונים, אל עבר קונה רכבים לפירוק שיקח אותם. על ידי פעולה זו של פירוק רכב, אנו מבטיחים כי מכונית זו לא תהיה עוד בנמצא על כבישי רעננה, ובכך אנו מצליחים להפחית מעומסי התנועה. כמו כן, פירוק רכב שכזה, מוסיף לנו מקום חנייה, ולכן מקל גם בגזרה זו על החיים ברעננה. יתרה מכך, בהביאנו רכב לפירוק, אנו תורמים ומסייעים למחזור החיים של איכות הסביבה, ובכך שומרים על רעננה לא רק ירוקה, אלא גם יוקרתית ובעלת חשיבות ומודעות גבוהה.

בשורה התחתונה


אנחנו בשלמה ביל, נשמח לקנות מכם רכבים לפירוק. אנו מתעסקים בתחום של פירוק מכוניות מזה שנים רבות, ויש לנו את כל הדרוש בכדי להשאיר אתכם מרוצים מאיתנו. תנו לנו הזדמנות להוכיח את יכולתנו וכישורינו, ואנו מבטיחים לכם שלא תצטערו על כך כלל. צרו עימנו קשר בכל דרך שתבחרו, אנו כאן ממתינים לפנייתכם.

צור קשר

052-2250694  

צור קשרביקורות

4.7
30 ביקורות בגוגל