פירוק רכבים בשפרעם- אתרים מעניינים


העיר שפרעם שייכת למחוז הצפון בישראל. שפרעם משתרעת על פני שבע גבעות. היא נמצאת במרחק 13 ק"מ מהים, ובמרחק 20 ק"מ מחיפה, מנצרת ומעכו, וכיוון שכך, תושבי העיר שפרעם יכולים להתפרנס בערים אלו.


שפרעם היא עיר בעלת אתרים מעניינים. במרכזה, נמצאים קברים נוצרים מזמן התקופה הביזנטית. המצודה הגדולה, מצודת הסראייה נמצאת בחלקה העתיק של שפרעם. מצודת סראייה הינה האתר הזיאדני הכי גדול בגליל. בעיר ישנו בית כנסת עתיק בשם "מחנה שכינה" שהינו כבן 250 שנה. הסנהדרין ישבה בעיר בתקופתו של קיסר מרקוס אוליוס, ומשערים שבית הכנסת "מחנה שכינה" נבנה באותו מקום בו שכן בית כנסת אחר. בעיר ישנה קהילה נוצרית שלה כנסיות שונות.פירוק רכבים בשפרעם- תכנית רווחית


מכירת רכב עבור פירוק רכבים בשפרעם הינו חלק מתכנית כלל ארצית שהגו המשרד להגנת הסביבה, משרד האוצר וכן משרד התחבורה. במסגרת התכנית יוכל להשתתף בעל רכב ישן, שרישיונו בתוקף. הוא יוכל למכור את רכבו למדינה לפירוק ולמחזור, ולקבל עליו תמורה כספית בסך 3,000 ₪, בתנאי שרכבו עומד בקריטריונים מסויימים. מטרת התכנית היא להוריד את הרכבים מהכביש ובכך לחסוך זיהום אוויר, ואת כל ההוצאות הנגרמות מזיהום זה: טיפול במחלות, הפסד ימי עבודה, נזק לגידולים חקלאיים ועוד. רכביהם הישנים של תושבי שפרעם והסביבה יועברו למוסך עבור פירוק רכבים בשפרעם או במקומות אחרים.

צור קשר

052-2250694  

צור קשר    ביקורות

    4.7
    30 ביקורות בגוגל
    WhatsApp איך אפשר לעזור ?