בוודאי שאלתם את עצמכם לא פעם, מדוע שאני אביא את הרכב שלי אל קונה רכבים לפירוק, אשר נותן לי מחיר כה נמוך וזול, אם אני יכול להמשיך ולעשות שימוש ברכב עד יום מותו? ובכן, ישנן כנראה מספר נקודות אשר את מפספסים בקו מחשבתכם, ועל כן אנו עושים לכם כאן סדר בבלאגן, ובאין לדבר על היתרונות הרבים והאלמנטים הכרוכים כשמתעסקים עם פירוק מכוניות.

הפן הכלכלי


בהביאנו מכונית בכדי שיעשה בה פירוק רכב, אנו צריכים להגיע קודם לכן למסקנה המתבקשת, כי לסחורה אשר ברשותינו, אין ערך ממשי, היא גרוטאה בלשון העם. לכן, מחירה בהתאם. אם לוקחים בחשבון שאין לה לא ביקוש ולא היצע, הרי שמזל בכלל שמישהו מוכן לקחת את המכונית הזו מידינו, ועוד לקבל עליה מזומן. יש להפנים כי הערך הסנטימנטלי שיש לכם לרכב, הוא חסר חשיבות, ומעבר לסימפתיה לא אמור לזכות אתכם בשקלים נוספים. מעבר לכך, יש להפסיק את המחשבה במושגים של רווח או הפסד, ולהבין כי על ידי פירוק רכב שכזה, אנו מרוויחים הרבה יותר מאשר הון כלכלי.

שאר יתרונות


יתרונות נוספים אשר מתרחשים כאשר אנו עוסקים עם פירוק רכב, הם אלו הבאים; בהסירנו רכב שכזה מעל פני הכביש, אנו מבטיחים למעשה כי הוא לא יהיה עוד בשימוש, ועל כן מדובר בנזק בטיחותי אשר מורד מהכביש. יש לזכור כי רכבים שכאלו צברו כבר המון בלאי עם השנים אשר מקשה על תיפקוד החלקים והרכיבים שלהם. כמו כן, רכבים אלו יוצרו בשנים מוקדמות מאוד, אשר תהליך הייצור בהן לא היה קפדני וחשוב כמו היום. מעבר לכך, ישנו כמובן הנושא הסביבתי, שכן בעזרת פירוק רכב אנו שמים את השטח למחר, בכל הקשור למיחזור ואיכות סביבה. שימוש חוזר בשלדת הרכב למוצרי מתכות שונים, שימוש בגלגלים ליצירת חלונות אטומים או דשא סינטטי, כמו גם תיקון ושיפוץ החלקים והרכיבים בהם עוד נותר שמץ של חיים, הופך את התהליך לירוק. כמו כן, מי אשר גר בתל אביב יודע כמה קשה למצוא חנייה... בעזרת פירוק רכב אשר תופס סתם חנייה שאנו צריכים, אפשר להיפטר אט אט גם ממטרד זה.

צור קשר

052-2250694  

צור קשרביקורות

4.7
30 ביקורות בגוגל