כאשר אנו מחפשים למכור את הרכב שלנו לכל המרבה במחיר, לא תמיד תעלה לנו לראש האפשרות של שירות קניית רכבים בכפר סבא. לרוב אנו נפרסם את הרכב בכל הצינורות המקובלים, נתלה עליו שלט, נעלה פוסטים ברשתות חברתיות ונקווה לטוב. אבל לא תמיד הקונה המיוחל מגיע בזמן שאנו בוחרים לפרסם, זה עניין של היצע וביקוש. תהליך המכירה הופך לקשה יותר במיוחד כאשר מדובר ברכב ישן שנמצא כבר הרבה שנים על הכביש. 

ניסיתם למכור את הרכב ללא הצלחה? צרו אתנו קשר


אם גם אתם ניסיתם למכור את הרכב שלכם ולא מצאתם קונים פוטנציאליים, כדאי שתדעו שחברת שלמה ביל מעמידה לרשותכם שירות של קונה רכבים לנסיעה בכפר סבא. במסגרת השירות אתם יוצרים אתנו קשר, מספרים לנו קצת על הרכב ומצבו ואנו מגיעים אליכם לכפר סבא כדי לראות את הרכב ולתת הצעת מחיר עבורו. הצעת המחיר נקבעת בהתאם לסוג הרכב ומצבו, כמו גם בהתאם לקילומטרז' שלו. שירות קונה רכבים חוסך לכם זמן כך שאינכם צריכים להתעסק יותר עם הניסיון למכור את הרכב שלכם. כמו כן הוא מונע דאגות על כך שעדיין לא מצאתם לרכב קונה.

אז זכרו: יש מי שרוצה לקנות מכם את הרכב ואם לא מצאתם קונה לאחר שפרסמתם בכל מקום, זה לא אומר שהרכב יישאר אתכם לנצח. אנו נשמח לקנות אותו מכם בהחלט! 

צור קשר

052-2250694  

צור קשרביקורות

4.7
30 ביקורות בגוגל