קונה רכבים לנסיעה בצפון

בעלי רכבים רבים מתלבטים אם למכור את הרכב שלהם לאדם פרטי או לחברה מקצועית. אם גם אתם נמצאים בקונפליקט אנו בשלמה ביל מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ולהבין מדוע האפשרות השנייה היא הטובה ביותר עבורכם.

מה היתרונות של מכירת רכב לחברת רכבים?


כאשר קונים מחברה שקונה רכבים לנסיעה בצפון מקבלים אחריות כלשהי, ולו רק בגלל שקונים מעסק שיש לו תמריץ לשמור על המוניטין שצבר לאורך השנים. למוכר פרטי יהיה פחות אכפת מכם ומהרווח הפרטי שלכם, בכל המובנים, לעומת חברה מקצועית שקונה ומוכרת רכבים רבים ומספקת מגוון רחב של שירותים בתחום. כמו כן קונים פרטיים ירצו לנסוע לנסיעת מבחן, לבצע בדיקות והם יקנו את הרכב רק אם הוא יהיה במצב טוב. כתוצאה מכך אתם תצטרכו להקפיד על תיקונים כדי שהרכב יישמר במצב אופטימלי.

אינספור פתרונות לבעלי רכבים תחת קורת גג אחת


כאשר מוכרים את הרכב לחברה שקונה רכבים יש סיכוי גדול יותר למכור אותו בפועל. חברה שכזו מציעה מגוון רחב של פתרונות, כך שגם אם הרכב אינו במצב טוב היא כבר תדע מה לעשות אתו, בין אם לתקן אותו ובין אם למכור לחלפים. תהליכי המכירה כוללים טרחה לא מעטה, ולמרות שלא פעם מקריבים סכום כספי כלשהו, גורם הנוחות בעל ערך רב ומהווה שיקול שיש לקחת בחשבון כשנמצאים בכזו התלבטות.

חברת שלמה ביל קונה רכבים לנסיעה בצפון. אם אתם מעוניינים למכור את הרכב הפרטי שלכם צרו עמנו קשר ונשמח למצוא את הפתרון המתאים ביותר עבורכם!

צור קשר

052-2250694  

צור קשרביקורות

4.7
30 ביקורות בגוגל