אם אתם אוהבים לחדש את הרכב שלכם אחת לתקופה, כאשר מתקרב זמן המכירה אתם ודאי שואלים את עצמכם מה לעשות עם הרכב הישן שלכם. אנו רוצים להכיר לכם שירות מיוחד של קניית רכבים לנסיעה בשפרעם, שמציע לכם המון יתרונות, מונע בעיות וחוסך מכם את הצורך להתמודד עם טלפונים ופניות של קונים פוטנציאליים בשעות שונות של היממה אשר מתקשרים להתמקח על המחיר עוד לפני שהגיעו לראות את הרכב.

 

האם משתלם למכור את הרכב לחברה ולא באופן פרטי?


ישנם אנשים שטוענים שבמכירה לחברה אתם מפסידים מעט כסף לעומת מכירה פרטית ולכן היינו רוצים להתייחס לנושא. כאשר אתם מעמידים את הרכב למכירה עליכם ליידע אנשים שאתם מוכרים אותו ולפרסם אותו בדרכים שונות ומגוונות, חלקן יעלו לכם כסף. כמו כן עליכם לוודא שהרכב יראה טוב, יעבור טיפול במוסך ולהשקיע בכך זמן וכסף. בנוסף אתם נתונים לחסדי השוק ולעניינים כמו היצע וביקוש, זמני מכירות טובים מאחרים וכיוצא בכך, כאשר אין ביקוש לרכב זה יעלה לכם כסף כי ערכו של הרכב ירד.

בחברת שלמה ביל אנו מציעים הצעת מחיר הוגנת שנסמכת על המקובל בשוק ועל מצבו של הרכב. אנו נקנה מכם את הרכב כמו שהוא ובכך נחסוך לכם את הזמן, ההשקעה והמאמצים, וגם את עלויות התיקונים והשיפורים של הרכב לקראת המכירה.

לפרטים נוספים אודות שירות קונה רכבים לנסיעה בשפרעם צרו עמנו קשר ונשמח להגיע אליכם עם הצעת מחיר הוגנת ואטרקטיבית!

צור קשר

052-2250694  

צור קשרביקורות

4.7
30 ביקורות בגוגל