אם הרכב שלכם הגיע לסוף הדרך והוא מוכן למחזור, חברת שלמה ביל קונה רכבים לפירוק באריאל, כך שנוכל להגיע אליכם ולקנות את הרכב שלכם לפירוק. פירוק מכוניות זו אופציה שכדאי לשקול כאשר הרכב שלכם נמצא במצב ממש לא טוב. במקום שהרכב ימשיך לשבת בחניה ולהפריע, אפשר לעשות בחלקיו שימוש חוזר, כך שבפירוקו הוא יוכל להמשיך לקיים רכבים אחרים.

איזה סוגי רכבים לפירוק אנו קונים?


אנו קונים את כל סוגי הרכבים, בין היתר גרוטאות, רכבים עם קילומטראז' גבוה, מכוניות עם כשלים מוטוריים, מכוניות פגומות, מכוניות עם שברים, מכוניות מעוקלות, מכוניות אחרי תאונה, ובשורה התחתונה, לא משנה מה מצב הרכב שלכם אתם יכולים ליצור אתנו קשר. אנו מספקים שירותים בפריסה ארצית בזמינות מרבית ונוכל במהרה לשלוח אליכם צוות מומחים לאריאל שיציע את המחיר הטוב ביותר עבור הרכב שלכם.

למה לחכות? גלו כמה המכונית שלכם שווה עכשיו


אם המכונית שלכם כבר מזמן לא בשימוש, אולי הגיע הזמן להיפרד ממנה. פנייה לחברה שקונה רכבים לפירוק באריאל זו בהחלט אפשרות מעולה, כך גם תקבלו על הרכב תמורה. הצעת המחיר שתקבלו על הרכב תהיה הוגנת ובהתאם למקובל בתחום, כמו גם למצבו של הרכב ולחלקים שניתן להציל ממנו. אם אתם רוצים לדעת כמה תקבלו על הרכב לפני שאתם מחליטים, אתם תמיד מוזמנים ליצור אתנו קשר, אנו נשלח אליכם את צוות המומחים שלנו בהקדם האפשרי והוא יספק לכם את כל הפרטים שנחוצים לכם כדי להחליט.

צור קשר

052-2250694  

צור קשר    ביקורות

    4.7
    30 ביקורות בגוגל
    WhatsApp איך אפשר לעזור ?