אם הרכב שלכם ישן או שאינו תקין, לא תמיד תיקונו הוא האופציה הטובה ביותר. במיוחד כאשר התיקון עולה על ערכו של הרכב או כשמדובר ברכב מזהם ולא בטיחותי שבין כה וכה לא כדאי להחזיר לכביש. היום גם אם הרכב שלכם ישן ולא בר תיקון, תוכלו למכור אותו מהר לחברה שקונה רכבים לפירוק. גם אם אתם גרים בצפת זו כלל לא בעיה, חברת שלמה ביל קונה רכבים לפירוק בצפת ותגיע אליכם במהירות המרבית עם הצעת מחיר אטרקטיבית.

 

איך תהליך קניית רכב לפירוק עובד?


התהליך ממש פשוט וקל. קודם כל עליכם להגיע להחלטה שאכן ברצונכם להיפרד מהרכב. לאחר שקיבלתם החלטה התהליך הופך להרבה יותר פשוט, כל שנותר לכם לעשות הוא פשוט ליצור אתנו קשר ואנו נגיע אליכם. בשלב הזה יהיה עליכם לגשת למשרד הרישוי כדי להודיע שאתם מורידים את הרכב מהכביש, שלב זה הכרחי וימנע מכם בעיות בעתיד. לאחר מכן אתם פשוט יכולים לקבל את הצעת המחיר שלנו ולמכור לנו את הרכב. בתום תהליך המכירה הרכב יועבר לפירוק, שם החלקים הטובים שלו ישרתו את תעשיית חלקי החילוף, בעוד ששאר החלקים יועברו למחזור ויעשה בהם שימוש חוזר.

 

פירוק רכבים וכולם מרוויחים


אין ספק שפירוק זהו תהליך ידידותי ופשוט שבו כולם מרוויחים, אנחנו, אתם וגם הסביבה, ולו רק בגלל שהורדת רכב מזהם ולא בטיחותי מהכביש זו תמיד החלטה טובה. לכן אם זהו הפתרון המתאים ביותר עבורכם, חברת שלמה ביל קונה רכבים לפירוק בצפת ובשיחת טלפון אחת נגיע אליכם כדי לקנות מכם את הרכב הישן במחיר משתלם.

צור קשר

052-2250694  

צור קשר    ביקורות

    4.7
    30 ביקורות בגוגל
    WhatsApp איך אפשר לעזור ?