גרים בקריות ומתלבטים מה לעשות עם הרכב הישן שלכם? יש לנו הצעה עבורכם: צרו אתנו קשר! חברת שלמה ביל קונה רכבים לפירוק בקריות במחיר משתלם ויכולה להציע את הפתרון המושלם עבורכם. אם שאלתם את עצמכם מה עליכם לעשות, ואם כדאי לכם למכור את הרכב לפירוק או לא, הנה כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון:

 

 • חיסכון בזמן – אם אתם קצרים בזמן ואין לכם את הפנאי להתעסק עם מכירת הרכב, אתם יכולים להתקשר לחברה שקונה רכבים לפירוק. אולי תוותרו על חלק מהכנסות המכירה, אך תוכלו למכור את הרכב במהירות.


 

 • פתרון לרכב שאין בו עניין – אם הרכב שלכם ישן ואין לו ביקוש, אם הוא עבר תאונה או שיש לו כשל מכני ופשוט לא משתלם לתקן אותו, כל אלו ועוד הן סיבות להתקשר לחברה שקונה רכבים לפירוק. בשלמה ביל למשל אנו קונים את כל סוגי הרכבים.


 

 • מזומן על הרכב – אולי הייתם מצליחים למכור את הרכב לקונה פרטי אך התהליך היה אורך זמן. כאן יש לכם את האפשרות למכור את הרכב במהירות ואפילו לקבל עליו כסף במזומן. זה מאוד נחמד שיש מעט כסף מזומן זמין בארנק.


רוצים לדעת כמה תקבלו על הרכב? המחיר משתנה בהתאם לביקוש ולסוג הרכב. אתם תמיד יכולים ליצור אתנו קשר, חברת שלמה ביל קונה רכבים לפירוק בקריות ונשמח לשלוח את אנשי המקצוע שלנו אליכם כדי שיתנו הצעת מחיר.

צור קשר

052-2250694  

צור קשר  ביקורות

  4.7
  30 ביקורות בגוגל
  WhatsApp איך אפשר לעזור ?