אם הרכב שלכם ממש ישן או שעבר תאונה קשה ואינכם רואים טעם להחזיק בו או להחזירו אל הכביש, יתכן ששירות פירוק רכבים זו אפשרות שכדאי לכם לבדוק. פניה לחברה מקצועית כמו שלמה ביל, שמתמחה בקניית רכבים לפירוק בקרית גת, תפתח בפניכם עולם שלם של אפשרויות ותציע פתרון ייעודי עבור הרכב שלכם.

 

פירוק רכב האם זה באמת משתלם?


כאשר מוכרים את הרכב לפירוק מקבלים על כך תמורה כספית בהתאם לסוג הרכב ומצבו. לרוב התמורה קבועה מראש בהתאם למחירון. תהליך זה עדיף הרבה יותר מאשר השארת הרכב בצד הכביש או עומד בחניה, כך אינכם צריכים להמשיך להתעסק אתו. מעבר לרווח האישי שלכם, תהליך פירוק רכבים זו אפשרות ידידותית לסביבה. כך הרכב אינו זרוק סתם בצד הדרך, מזהם ומעלה אבק, אלא שנעשה בו שימוש חוזר לברזל וחלקי חילוף.

 

מה כולל התהליך?


קודם כל עליכם להחליט למכור את הרכב לפירוק. אפשרות זו אידיאלית עבור רכבים מאוד ישנים שכבר נחשבים למזהמים ולא בטיחותיים או לרכבים שעברו תאונה ולא משתלם לתקן אותם. לאחר שקיבלתם החלטה עליכם לטלפן אלינו ולבטל את רישיון הרכב במשרד התחבורה. כדי לעשות זאת עליכם להגיע למשרד הרישוי עם רישיון הרכב ותעודת זהות או לשלוח מיפה כוח מטעמכם.

זה לא פשוט להיפרד מרכב שליווה אתכם שנים רבות ולכן פניה לחברה מקצועית ואמינה שמכירה את התהליך תפשט אותו. חברת שלמה ביל קונה רכבים לפירוק בקרית גת וביעדים נוספים בארץ, צרו עמנו קשר ונשמח למצוא את הפתרון המתאים עבור הרכב שלכם.

צור קשר

052-2250694  

צור קשר    ביקורות

    4.7
    30 ביקורות בגוגל
    WhatsApp איך אפשר לעזור ?