יש סיבות רבות שיכולות להוביל אתכם להחליט למכור את הרכב שלכם לפירוק, החל ברצון למזער את התשלום החודשי ועד הבחירה לשדרג לרכב חדש יותר. כאשר אתם עושים זאת עליכם להיות בטוחים שבחרתם בחברה אמינה ומקצועית ששמה הולך לפניה בתחום ותציע לכם את הפתרון, כמו גם את התנאים, הטובים ביותר. אז רגע לפני שאתם פונים לחברה שקונה רכבים לפירוק בקרית שמונה, הנה כמה דברים שעליכם לדעת:

 

מהו שווי פירוק הרכב שלכם?


כאשר אתם מוכרים את הרכב שלכם לחברה שקונה רכבים עליכם לעשות מעט סקר שוק, בסופו של דבר מדובר בסוג של מסחר ועליכם לדעת במה אתם סוחרים. בן כמה הרכב שלכם? מה שנת היצור והדגם? מי החברה היצרנית? מה המצב שלו? כל הנתונים האלו יעזרו לכם לקבוע את הערך שלו ולהבין כמה הוא שווה.

 

ממה מושפע המחיר שתקבלו על רכב מפורק?  


כך גם המקצוענים שלנו יעשו. הם יגיעו אליכם, יבדקו את הרכב, את מצב הבלמים, הצמיגים והחלקים המכניים האחרים, כאשר נזקים יורידו מערכו של הרכב. היות ומדובר במכירה לפירוק אינכם צריכים לבצע תיקונים, חברה שקונה רכבים לפירוק בקרית שמונה תקנה מכם את הרכב במצבו הנוכחי. כמובן שאם ישנם נזקים או שמצבו המכני של הרכב אינו טוב, הדבר יבוא לידי ביטוי בהצעת המחיר. ככל שתהיו מודעים למצב הרכב ולמחירים המקובלים, כך תהיו שלמים יותר עם העסקה שאתם מקבלים.

קניית רכבים לפירוק זהו שירות נוח וידידותי שחוסך לכם זמן יקר ויכול להציע פתרון ממשי. כדי להבין אם זהו הפתרון המתאים ביותר עבור הרכב שלכם, צרו עמנו קשר ונשמח להגיע אליכם.


צור קשר

052-2250694  

צור קשר    ביקורות

    4.7
    30 ביקורות בגוגל
    WhatsApp איך אפשר לעזור ?