תושבי עירה של כפר סבא נערכים לקראת מערכת בחירות כמו בכל המדינה, אשר עתידה להתקיים ממש בקרוב. ישנן לא מעט של תלונות באשר לפועלו של ראש העיר המכהן, בין היתר בשל המדרכות הרעועות בעיר, עבודות התשתית הבלתי פוסקות המאמללות את חיי התושבים ואפילו גם טרוניות באשר לאסון הגשר. באסון זה קיפד אדם את חייו, נהג משאית, אשר משאיתו הייתה נמוכה מדי לעבור דרך הגשר בכניסה לרחוב ויצמן והוא קרס עליו.

עירה של כפר סבא ופועלו של קונה רכבים לפירוק


ראש העיר אמנם כנראה ישרוד את מערכת הבחירות הזו, ויובא בפניי כהונה נוספת. יש רק לקוות כי הוא אכן ייגש לטפל ולפתור במהלך כהותנו את כל הבעיות הללו של כפר סבא ואחרות, בעוד שלמה ביל ידאגו לבעיות אשר קשורות בעיר לעולם הרכב. אנו לא מפעילים של קווי תחבורה ציבוריים, אלא משמשים בתור קונה רכבים לפירוק. מטרתנו היא לרכוש מתושבי כפר סבא והסביבה את רכבם הישן ולתת להם תמורתו סכום כספי סימלי הוגן. בתור קונה רכבים לפירוק כפר סבא, אנו גם מסייעים לסביבה של השרון להפוך לירוקה יותר, שכן במסגרת עבדותנו אנו עושים שימוש נרחב ורחב במיחזור ובעידוד של סביבה ירוקה.

בואו אל קונה רכבים לפירוק


בואו גם אתם להיות חלק מן המהפכה. היכנסו אל כל אחד מהמגרשים של שלמה ביל בכדי ליהנות עוד היום משירות מהמעלה הראשונה, כמו גם מן הוגנות והגינות במהלך המשא ומתן.

צור קשר

052-2250694  

צור קשרביקורות

4.7
30 ביקורות בגוגל