רעננה מכונה פנינת השרון, בשל היופי שלה, איכות החיים הגבוהה שלה, ובכלל ההתאדרות כי המובילה באזור השרון כמעט בכל תחום חיים. ככזו, לרעננה גם אזור תעשיה מפותח, המשלב בתוכו עדיין אלמנטים של אזור התעשיה הישן, של גגונים, מוסכים וחנויות תיקון קטנות, אל מול מתחמי הקניות אדירי המימדים, חברות ההיי טק שבאזור וכמובן קניון רננים.

תעשית קונה רכבים לפירוק ברעננה


ש

רעננה היא גם עיר מובילה בתחום של עולם הרכב, וניתן למצוא באזור התעשיה של העיר, עשרות סוכנויות רכב של מיטב החברות, כמו גם את פועלם של קונה רכבים לפירוק רעננה. אנשים אלו, קונים ממכם רכב ישן ועושים ממנו רווח בתור חלקי חילוף, מכירת מתכות ועוד. קונה רכבים לפירוק, משמעותו אדם אשר מוכן בעבודתו לעשות טוב יותר לא רק לכיסו ולפרנסתו, אלא גם לסביבה שלו, שכן בעצם פועלו יש מן עשייה של מיחזור ועידוד ירוק לסביבה.

קונה רכבים לפירוק זה רק שלמה ביל


כאשר אתם מחפשים קונה רכבים לפירוק, בין אם באזור רעננה או בכלל, אתם למעשה חייבים לפנות בעניין אל שלמה ביל. אנו חברה מובילה בעולם הרכב, המציעה שירותים רבים ומגוונים וביניהם גם את השירותים שלנו בתור קונה רכבים לפירוק. צרו עימנו קשר טלפוני, אינטרנטי או פיזי, בכדי להגיע להסכמה באשר למה שאתם מוכנים למכור ומה שאנו מוכנים לתת. אצלנו כל העסקאות הוגנות וכשרות, כך שאתם מוזמנים לבדוק גם אצל אחרים שכן אנו סמוכים ובטוחים כי אלינו אתם שבים.

צור קשר

052-2250694  

צור קשרביקורות

4.7
30 ביקורות בגוגל