מכירת רכבים אחרי תאונה

מכירת רכבים אחרי תאונה

מכירת רכבים אחרי תאונה- מכירת רכבים לפירוק

רכב שניזוק בתאונת דרכים בצורה קשה, ויש להורידו מהכביש, אינו רכב שניתן למכור ללקוח פרטי. עם זאת, ניתן להפיק תועלת מהרכב ולמכור אותו לחברות לפירוק מכוניות, שהינן מורשות מטעם משרד התחבורה.

במגרש לפירוק מכוניות מפרקים את הרכב לחלקיו. חלקים שאינם עוד שימושיים מועברים למיחזור בתעשיית הברזל. חלקים טובים נמכרים למוסכים או ללקוחות פרטיים המעוניינים בהם כחלקי חילוף.

עבור מכירת רכבים אחרי תאונה לפירוק צריך בעל הרכב להגיש בקשה במשרד הרישוי לביטול רישום הרכב על שמו. לאחר מכן, ימסור בעצמו או על ידי מיופה כוחו את הרכב למגרש מורשה. הן במשרד הרישוי והן במגרש לפירוק רכבים יש להצטייד במסמכים מזהים.

מכירת רכבים אחרי תאונה- יתרונות

מכירת רכבים אחרי תאונה לפירוק מהווה פתרון אידיאלי לצדדים השונים. ראשית, בעל הרכב מקבל סכום כסף נאה במזומן, על פי קביעת משרד התחבורה. הוא מתפטר מרכבו, ולא צריך לדאוג בקשר לקבלת קנסות מהעירייה על כך שרכבו עומד ללא מעש, ומהווה מפגע בטיחותי.

במכירתו, הוא תורם לאיכות הסביבה,: הברזל הינו מחצב יקר בארצנו. בהעברת חלקי רכבים למחזור, יש פחות צורך בתהליך היקר הכרוך בייצורו.

לא רק זאת, אלא שכאשר מדובר ברכב שניזוק בתאונה אך לא הושבת, גם כלל הציבור מרוויח מהעסקה: באמצעות מכירת הרכב, רכב שאיננו בטיחותי מורד מהכביש.

על כן ניתן לומר ולקבוע בוודאות, כי כל נושא מכירת רכבים אחרי התאונה, הינו מביא עלינו יותר יתרונות מאשר חסרונות. יש לקחת נושא זה ברצינות, שכן הוא מניע ומשנע חלקים וגורמים רבים בחברה ובתעשייה שלנו, ומביא לעצמך כך שאנו יכולים לקיים מעגל תקין בכל מיני התחומים שצויינו מוקדם יותר לעיל.

צור קשר    WhatsApp איך אפשר לעזור ?