מכירת רכבים אשדוד

מכירת רכבים אשדוד

מכירת רכבים אשדוד- מחברה או מאדם פרטי?

מכירת רכבים אשדוד, כמו בכל מקום אחר, יכולה להתבצע דרך חברת קונה רכבים או דרך אדם פרטי. כשקונים מכונית מחברה, מקבלים שירות מעבר לרכב עצמו, שכן, לחברה חשוב השם הטוב שלה בציבור. כך, יש למי לפנות גם לאחר תום תקופת האחריות. כמו כן, לעיתים החברה מספקת ייעוץ בנושאי רכב. בקניה מחברה, לא תמיד יש לשלם את הסכום כולו עם קניית הרכב, אלא יש פריסת תשלומים, לדוגמה, בעסקת ליסינג פרטי או מימוני.

ניתן לקבל מהחברה את כל המידע הנחוץ לגבי הרכב, כיוון שיש לחברה חובה משפטית של גילוי נאות. על פיה, עליהם למסור מידע מדוייק ורלוונטי. לדוגמה, הקונה ישמע האם הרכב היה מעורב בתאונה, מי היו בעליו הקודמים: חברה או אדם פרטי?, מה מספר הקילומטראז'?

חברה יכולה להרשות לעצמה לערוך מידי פעם מבצעים מיוחדים, כמו שסוכנויות רכב שונות עושות מפעם לפעם. כך, ניתן לרכוש רכב בהנחה משמעותית. לעומת זאת, כאשר אדם פרטי מוכר רכב במחיר נמוך במיוחד, יש לברר האם הרכב במצב לא תקין, והוא מנסה להיפטר ממנו בכל מחיר.

מכירת רכבים אשדוד- תן את רכבך, ותרוויח!

בעל רכב ישן יכול למסור את רכבו לגריטת פירוק רכבים במסגרת התכנית הממשלתית, ולהרוויח על כך 3,000 ₪. לחלופין, יכול למסור את רכבו לחברת רכבים בעסקת טרייד אין, ולקבל בהנחה משמעותית את הרכב שקונה ממנה. 

צור קשר    WhatsApp איך אפשר לעזור ?