קונה רכבים לנסיעה

מתי אנשים פונים לשירות קונה רכבים לנסיעה?

לרוב האנשים אין כח וזמן מיותר להתעסק עם מכירת הרכב ולכן הם פונים ל – קונה רכבים לנסיעה במטרה למכור את הרכב שלהם כמה שיותר מהר.

אם הרכב במצב תקין – שאסי, גיר מנוע – ניתן לדבר על מחיר יותר גבוהה על הרכב. ישנם מספר פרמטרים נוספים שנבדקים כגון: קילומטרז' , בעלויות קודמות וכד.

כדאי לבדוק את מחירון הרכב ביד 2 או בלוח לוי יצחק ולקבל אינדיקציה כוללת על המחיר אותו אתם אמורים לבקש כאשר אתם פונים ל- קונה רכבים לנסיעה.

אם אין לכם זמן להתעסק עם הבדיקות לעיל תפנו לחברת שלמה ביל קניית רכבים יד שנייה והיא תתן לכם את כל המידע הדרוש לכם.

עדיף כמעט תמיד לעשות בדיקה עם מספר חברות בתחום  כדי לקבל את המקסימום עבור רכבכם .

לרוב עדיף למכור את הרכב ולהיפטר ממנו כמה שיותר מהר כי ערכו בשוק הולך ופוחת ולחפש במקביל את הרכב שאיתו תרצו להמשיך לשנים הקרובות.

קונה רכבים לנסיעה – למי מיועד?

 קונה רכבים יד שניה מיועדת עבור אלו שיש להם מגבלה תקציבית, אך הזקוקים עדיין למכור את הרכב שלהם: עקב משפחה גדולה, עקב קושי בנסיעה למרחק רב בכמה אוטובוסים, או עקב הצורך להיות עצמאיים ולא תלויים בדיוק הזמנים של התחבורה הציבורית.

לפני שמראים את הרכב לקונה פוטנציאלי, חשוב לבדוק שהוא נקי ונראה שמור פנימית וחיצונית. לפני שמחליטים על הצעת מחיר, כדאי לברר כמה דורשים אחרים בעבור רכב עם מדדים דומים. כך, ניתן להיות בטוחים שדורשים מחיר הוגן אך לא מופרז.

קניית רכבים בתל אביב ובשאר הארץ שהינם יד שניה עשויה להתבצע בדרכים שונות. ניתן, בשיטה הותיקה, לתלות שלט על מכונית הרכב. קהל היעד הינו מצומצם, אך מנגד, אין מה להפסיד מכך. יש להיות מודעים לכך שעל פי החוק העירוני, ישנם מקומות חנייה בהם אסור לרכב למכירה לחנות. ישנן עיריות שתקנוסנה את בעל הרכב על הפרת החוק.

פרסום באתרי האינטרנט משיג קהל יעד גדול ומגוון. לוח אולפרי באינטרנט זמין במשך כל שעות היממה. פרסום באינטרנט, לעומת פרסום דרך לוחות יד שניה בעלונים, איננו עולה כסף, וגם כמות המילים איננה מוגבלת.

לבסוף, טרייד אין הינו אפשרי: מכירת רכב לחברת רכבים וקניית אחר מהם תמורתו.  

קונה רכבים לנסיעה – אפשרויות פרסום

קונה רכבים לנסיעה הנה אחת האפשרויות הנפוצות בימינו למכירת רכב. לא כל אחד מסוגל לממן ולהרשות לעצמו קניית רכב חדש, נוצץ ומבריק מאולמות התצוגה של היבואן הרשמי. אנשים רבים מחפשים לקנות רכב יד שניה. אם הנך מעוניין למכור את רכבך באופן פרטי, דע שיש קהל יעד גדול אותו ניתן לעניין.

קונה רכבים לנסיעה. תחילה, יש לפרסם בצורה אפקטיבית ביותר. כיום, הפרסום באינטרנט, לדוגמה, באתרי רכב, נפוץ, ואנשים רבים חשופים לו. כדאי להקפיד על מודעה המנוסחת היטב, הנותנת את כל הפרטים לקורא, ועם זאת, כתובה בצורה תמציתית. תמונות המלוות את המודעה מוסיפות לה, ומושכות את עין הקורא. לבסוף, מומלץ לפרסם בכמה אתרים, ולא להסתפק רק באחד.

יחד עם הפרסום הווירטואלי, אין סיבה להזניח את הפרסום הישן והוותיק באמצעות מודעה על רכבך. לעולם לא ניתן לדעת מי יראה את המודעה תוך כדי שהנך מחכה באור אדום, ויתעניין בקנייתו.

כמובן, ניתן להיעזר גם בסוכנויות רכב במכירת רכבים.

קונה רכבים לנסיעה – הצג את הרכב כראוי

כאשר יבוא הלקוח הפוטנציאלי לבדוק את הרכב, הוא יסתכל גם על מראהו החיצוני, ולא רק על טיב תפקודיו. על כן, כדאי להקפיד על מראה נקי חיצוני ופנימי של הרכב. מומלץ לקבל חוות דעת מקצועית ממוסך אמין על שווי הרכב, כדי לקבוע מחיר הוגן ולא מופרז. 

תמיד נשמח לעמוד לשירותכם שלמה ביל.

honda seat hyundai
הונדה סיאט יונדאי
mitsubishi suzuki toyota
מיצובישי סוזוקי טויוטה

האזורים בהם ניתן השירות

צור קשר    WhatsApp איך אפשר לעזור ?