קונה רכבים בכל מצב

קונה רכבים בכל מצב – רכבים לפירוק

אם אתה בעל רכב ישן, אחת האלטרנטיבות הכדאיות עבורך היא מכירת הרכב לפירוק. ההוצאות הכרוכות בתחזוקת הרכב הינן גבוהות ולא משתלמות. לא משתלם להוציא לעתים קרובות כסף עבור רכב ישן שממילא ידרוש תיקון נוסף בזמן הקרוב. קונה רכבים בכל מצב יאפשר לך, בעל הרכב הישן, להיפטר מהרכב ומההוצאות הכרוכות באחזקתו, ישלם לך במזומן כפי שנקבע בתקנת משרד התחבורה עבור גריטת רכב ישן כ- 3000 ש"ח. כמו כן, ישנה תרומה כלל אנושית, הן לסביבה שתזדהם פחות והן התרומה עבור השמירה על חיי האדם המסתכנים ומסכנים בעת נסיעה ברכב ישן על הכביש.

קונה רכבים בכל מצב – תהליך הרכישה והפירוק

אותו קונה רכבים רוכש מכם את הרכב במזומן , ומעבירו לפירוק. חלקי המתכת של הרכבים מנוצלים בתעשיית הברזל וחלקם אף משמשים כחלקים חלופיים עבור חלקי רכב בלויים או מקולקלים. חברות העוסקות בתחום רכישת רכבים לפירוק רוכשות את הרכב, אך לא במחיר מחירון. מחיר הרכבים מעודכן מידי פעם על ידי משרד התחבורה הקובע את המחירים. התמורה עבור הרכב הישן יכולה לסייע לבעליו לשעבר , לרכוש רכב חדש במקומו.

קונה רכבים בכל מצב צרו עימנו קשר

ניתן ליצור עמנו קשר אם גם אתם מעוניינים למכור את הרכב שלכם לקונה רכבים לפירוק אשר יעביר את רכבכם למגרש פירוק רכבים. היום כבר ידוע לכל ששלמה ביל הוא הכי אמין עם מחיר הוגן לרכב לפירוק.

צור קשר    WhatsApp איך אפשר לעזור ?