קניית רכבים אחרי תאונה

קניית רכבים אחרי תאונה – גורל הרכב

הרכב עבר תאונה ואינך מוצא קונה עבורו? קניית רכבים אחרי תאונה תהווה עבורך, בעל הרכב, פיתרון אופטימאלי. כיום, ישנן חברות המאושרות על ידי משרד התחבורה בקניית רכבים בכל מצב, לדוג' כאלו שעברו תאונה. היתרון עבור הכלל הינו- פחות סכנת חיים עקב רכב שאינו בטיחותי דיו. כמו כן, הפרט, בעל הרכב יוצא נשכר. הרכב לא יעמוד עוד כאבן שאין לה הופכין, אלא יירכש על ידי חברה זו וחלקיו שעדיין טובים ישמשו כחלפים לחלקי רכב אחרים וחלקי הרכב שעבר את התאונה ואינם ראויים לשימוש, יועברו למחזור לתעשיית הברזל.

קניית רכבים אחרי תאונה – ההליך

ישנו הליך פשוט לשם קניית רכבים אחרי תאונה. בעל הרכב, נדרש להגיע למשרד הרישוי ובידו מסמכים מזהים כי בבעלותו הרכב, וכן עליו להגיש בקשה לביטול רישום הרכב על שמו. כך יוכל לעבור לשלב הבא, והוא- למסור את רכבו באתר המורשה לפירוק רכבים על ידי משרד התחבורה. בעל הרכב יכול להגיע בעצמו או לחלופין, מיופה כח שלו יכול אף הוא להגיע. גם בשלב זה נדרשים מסמכים מזהים.

קניית רכבים אחרי תאונה למי פונים?

כמובן שעדיף לעבוד בצורה מסודרת ולהגיש את הטופס לקונה הרכב לפירוק כדי שתוכלו לישון ללא דאגות שהרכב כבר לא בבעלותכם וכל טענה או מענה שתבוא בגין הרכב הנ"ל היא לא באחריותכם כגון: אם לקחו את הרכב ל- מגרש רכב או למגרש פירוק מכוניות וכדומה.

צור קשר    WhatsApp איך אפשר לעזור ?