קניית רכבים אחרי תאונה

אנשים רבים חוששים, ולא פעם בצדק, מביצוע קניית רכבים אחרי תאונה. הסיבה לכך היא ההנחה שרכב אחרי תאונה אינו בטיחותי ולכן מסוכן לנהוג עליו. אבל בפועל, לא כך המקרה תמיד ולא כל רכב שעבר תאונה יהיה בהכרח מסוכן. האם כדאי לקנות רכב אחרי תאונה? מי יקנה דרך כלל רכבים אחרי תאונה ולמה? כל התשובות לפניכם.

הרבה רכבים שעוברים תאונה יהיו בחירה לא כל כך מוצלחת, בעיקר כאשר הרכב נפגע מאוד קשה ומוגדר כ"טוטאל לוס". לעיתים הרכב לא יוגדר כ"טוטאל לוס" אך הפגיעה תהיה מאוד משמעותית, כך שהרכב לא יחזור למצבו שקדם לתאונה. לעומת המקרים הללו, ישנם גם מקרים אחרים, שבהם הרכב נפגע בתאונה אך הפגיעה עצמה הייתה שטחית ולכן בטיחותו של הרכב לא נפגעה והתיקון היה מועיל והרכב שוקם.

אז האם כדאי לקנות רכב אחרי תאונה?

קניית רכב לאחר תאונה יכולה להתגלות כהחלטה משתלמת, כי לא פעם מחירם של רכבים כאלו יהיה נמוך יותר, זאת כמובן כל עוד האיכות והבטיחות לא נפגעו. עם זאת, כאשר הרכב נפגע בצורה קשה, על כלל המערכות שבו, והוא הפך כתוצאה מכך למסוכן לנהיגה, מומלץ לוותר, ואז המקום המתאים עבורו יהיה מגרש לפירוק רכבים, שם יעשה שימוש חוזר בחלפיו, וחלקים אחרים שלא ניתן למכור כחלפים יעברו למחזור.

החיבות של אמינות בעת קניית רכב לאחר תאונה

קניית רכב עם תאונה צריכה להיות כמה שיותר חלקה ולכן אמינות משחקת תפקיד מרכזי. רק גורם אמין לא יסתיר מכם דבר, יעדכן אתכם בכל פרטי התאונה ויציע על הרכב מחיר הוגן שלוקח בחשבון את הפגיעה. כאשר אתם קונים רכב במצב כזה חשוב מאוד לקבל עדכון על מצבו ועל ההיסטוריה שלו, בין אם אתם קונים מסוחר רכבים ובין אם מאדם פרטי, שכן ככל שהתאונה תהיה משמעותית, כך יושפע גם המחיר של הרכב ולכן זהו מידע משמעותי.

אנשים שרכבם עבר תאונה עשויים להתקשות למכור אותו מתוך אותו חשש. מציאת חברה שקונה רכבים אחרי תאונה, יכולה להקל על התהליך, לעזור להיפטר מהרכב במהירות ללא כאבי ראש מיותרים וללא הצורך לייפות את המצב.

שלמה ביל קונה רכבים אחרי תאונה

קניית רכבים אחרי תאונה היא ללא ספק פתרון אופטימאלי. כיום, ישנן חברות מקצועיות ובעלות אישור של משרד התחבורה לקניית רכבים בכל מצב, לרבות רכבים שעברו תאונה.

היתרון משמעותי הוא מזעור הסיכון עקב רכב שאינו בטיחותי דיו. כמו כן, גם בעל הרכב יוצא נשכר. הרכב לא יעמוד בצד הדרך ללא שימוש, אלא יירכש על ידי חברה מנוסה וחלקיו שעדיין טובים ישמשו כחלפים לחלקי רכב אחרים. גם לחלקי הרכב שאינם ראויים לשימוש יש פתרון – הם יועברו למחזור לתעשיית הברזל.

קניית רכבים אחרי תאונה – התהליך

התהליך של קניית רכבים אחרי תאונה מאוד פשוט. בעל הרכב, צריך להגיע למשרד הרישוי ובידו מסמכים מזהים כי בבעלותו הרכב, שם עליו להגיש בקשה לביטול רישום הרכב. כך יוכל לעבור לשלב הבא והוא למכור את רכבו לחברה המתמחה בפירוק רכבים ובעלת רישיון של משרד התחבורה. בעל הרכב יכול להגיע בעצמו או לחלופין, לשלוח מיופה כוח מטעמו עם כל המסמכים הנדרשים.

כמובן שעדיף לעבוד בצורה מסודרת ולבטל את רישום הרכב לפני שמוכרים אותו לחברה שקונה רכבים לפירוק כדי שתוכלו לישון ללא דאגות בזמן שהרכב כבר אינו בבעלותכם. כך כל מה שיקרה עם הרכב לאחר מכן, כבר לא יהיה באחריותכם.

מי קונה רכבים אחרי תאונה?

קניית רכבים לאחר תאונה יכולה להפוך לפתרון ממשי ואופטימלי עבור בעלי רכבים שאין להם מה לעשות עם רכב שאין לו דורש ושאי אפשר לנסוע עליו. בשלמה ביל אנו מספקים מעטפת שלמה של פתרונות לבעלי רכבים, אחד מהם הוא קניית רכב עם תאונה.

במידה ויש בבעלותכם רכב שעבר פגיעה, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בהקדם. הצוות המקצועי שלנו ישמח להגיע אליכם, לבחון את הרכב ולתת הצעת מחיר אטרקטיבית. כך הרכב לא יעמוד סתם בשולי הכביש, הוא יוכל לשמש למחזור או לחלפים ואתם תקבלו עליו תמורה הוגנת. זו בהחלט עסקה משתלמת שבה כולם מרוויחים.

לפרטים נוספים על קניית רכבים לאחר תאונה צרו איתנו קשר, נשמח לעמוד לרשותכם!

צור קשר    WhatsApp איך אפשר לעזור ?