בכל בוקר מחדש, אתם עולים על הרכב הפרטי שלכם בידיעה כי הוא יוביל אתכם לנקודת היעד שלכם. מאחר והרכב שלכם הוא בסך הכל מכונה, אתם צריכים לקחת בחשבון את האפשרות כי המכונה פשוט תפסיק לעבוד. ישנה נטייה לחשוב כי רק רכבים ישנים נתקעים או סובלים מתקלות מכאניות. בפועל, גם הרכבים החדשים ביותר לא אחת נתקעים, מה שאומר שגם אתם צריכים את השירות של חברת שלמה BILL!

אנו מאחלים לכם דרך צלחה ונסיעה טובה, אך בכל מקרה בו הרכב שלכם נתקע או באירועים לא צפויים אחרים – יש לכם עם מי לדבר! החברה שלנו מציעה שירותי גרירה בהרצליה, תוך התחייבות על הגעה מהירה, שירות במתכונת של 24 שעות ביממה ועבודה בהתאם לתקני הבטיחות הנדרשים!

 

ההתחייבות שלנו – שירותי גרירה של 24 שעות ביממה!


מדוע חשוב לנו להעניק שירותי גרירה בהרצליה 24/7? מסיבה פשוטה: אף אחד לא יכול לצפות את הרגע בו הרכב יתקע באמצע הדרך מכל סיבה שלא תהיה. אנו שואפים להעניק לכם את השירות המקצועי והמהיר ביותר, ולסייע גם לכם להגיע למקום מבטחים. כחברה המעניקה שירות של גרר בהרצליה, חשוב לנו מאד להיות זמינים לכם בכל רגע נתון!

במקרה בו אתם חלילה מעורבים בתאונת דרכים, אם הרכב נתקע בעקבות מחסור בדלק או תקלה במצבר – יש לכם אל מי לפנות! אנחנו אתכם לאורך כל הדרך עם שירותי גרר בהרצליה!

צור קשר

052-2250694  

צור קשרביקורות

4.7
30 ביקורות בגוגל