פירוק מכוניות במרכז

פירוק מכוניות במרכז- מידע כללי


פירוק מכוניות במרכז, כמו בכל מקום אחר, צריך להיעשות אצל מגרש לפירוק המורשה לעסוק בכך מטעם משרד התחבורה. פירוק מכוניות במרכז מפרק מכוניות ישנות לחלקיהם השונים. החלקים הטובים עוברים תיקונים ושיפוצים לפי הצורך, ונמכרים כחלקי חילוף: לבעלי מוסכים, או ללקוחות פרטיים. את שאר החלקים שולחים למחזור בתעשיית  הברזל. בצורה זו, המכונית מנוצלת היטב, ואף תורמת לאיכות הסביבה.


עבור מכירת רכב לפירוק יש להביא את הרכב למגרש, להעביר את הבעלות על שם בעל המגרש, ולבטל את רישיון הרכב. התהליך הנו פשוט ולא מסובך.פירוק מכוניות במרכז- שווה למכור את הרכב לפירוק


לבעל רכב ישן המעוניין להיפטר מרכבו, שווה למכור אותו למגרש פירוק מכוניות. הוא יקבל על הרכב סכום של עד 3,000 ₪ במזומן, על פי תקנות משרד התחבורה. ככל הנראה, אף לקוח אחר לא יהיה מעוניין ברכבו, ולא ישלם עליו מחיר שכזה.


במכירת הרכב לפירוק בעל הרכב הישן חוסך את כל התיקונים היקרים החוזרים ונשנים שדורש הרכב. הוא חוסך את הוצאות הטסטים התכופים, ואת הכסף הרב על הדלק שהרכב הישן זולל. אם מדובר ברכב מושבת, ודאי ששווה לו להרוויח כסף עליו, שכן, איזו עוד תועלת יש לו ממנו? לא רק זאת, אלא שבהסרת הגרוטאה מצידי הדרכים הוא יהיה פחות חשוף לקנסות מצד העירייה.


מלבד יתרונות כלכליים ברורים לשני הצדדים, כאשר מביאים ומעודדים פירוק מכוניות במרכז ובכלל, אנו מקדמים את איכות חיינו בעוד שני כיוונים. הראשון, אנו מבטיחים את ביטחוננו, שכן רכבים ישנים ולא בטיחותיים יוצאים מכלל שימוש, ואין מסכנים אותנו בכבישים השונים. השני, אנו מעלים את איכות חיינו בכך שמכוניות ישנות, אשר יכולות לבוא לפירוק, ותופסות מקומות חנייה ברחבי העיר, אינן עוד בנמצא. פעמים רבות צעדנו במרכז וראינו מכונית ישנה שלא בשימוש, התופסת מקום חנייה יקר. על ידי פירוק מכוניות במרכז ובכלל, אנו מבטיחים כי מכוניות אלו יפנו את החנייה לאלו הזקוקים לה על בסיס יומי.

צור קשר

052-2250694  

צור קשרביקורות

4.7
30 ביקורות בגוגל