יש לכם רכב נוסע אך הוא אינו נמצא במיטבו? מעוניינים למכור אך חוששים שלא יהיה לרכב שלכם ביקוש בשוק? בינתיים הוא עומד אצלכם ללא שימוש ואינכם יודעים מה הצעד הנכון לעשות. כנראה שעדיין לא שמעתם על שירותי קניית רכבים לנסיעה. מהיום אינכם חייבים לרוץ למוסך כדי לתקן את הרכב ולהעמיד אותו למכירה, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם שלמה ביל, והצוות שלנו יגיע אליכם עם הצעת מחיר.

 

קנייה של כל סוגי הרכבים לנסיעה בגדרה


חברת שלמה ביל קונה רכבים לנסיעה בגדרה וגם אם הרכב שלכם נוסע אך אינו נמצא במיטבו, אנו עדיין מעוניינים לקנות אותו ולהציע עבורו מחיר הוגן. התהליך כולל העברת בעלות של הרכב על שמנו, כמו בכל תהליך מכירה אחר, אולם כאן אתם נהנים משקט נפשי ומונעים מעצמכם את כאבי הראש שנלווים בדרך כלל לתהליכי קנייה ומכירה של רכבים.

 

כמה נקבל על הרכב?


הצעת המחיר שתקבלו תהיה תואמת למצבו של הרכב. במידה והרכב תקין, כמובן שהמחיר יהיה בהתאם. תהליך הקנייה יהיה מאוד נוח ופשוט, ללא יותר מדי התעסקות, כך שתוכלו לעבור לשלב הבא בחייכם כמה שיותר מהר, ולהשאיר את כל כאב הראש מאחוריכם.

שירותי קניית רכבים לנסיעה בגדרה מיועדים לכל מי שמעוניין למכור את הרכב מהר, אנו כאן כדי להציע את הפתרון הטוב ביותר לרכב שלכם.

צור קשר

052-2250694  

צור קשרביקורות

4.7
30 ביקורות בגוגל