מחירי הדלק שוב מזנקים וכבר אינכם יכולים להרשות לעצמכם להחזיק רכב? יצאו דגמים חדשים של רכבים ואתם רוצים לשדרג? אתם מוותרים על החזקת רכב פרטי ומחליטים להשתמש יותר בתחבורה ציבורית? המשפחה שלכם התרחבה ואתם זקוקים לרכב גדול יותר? קיבלתם רכב מהעבודה ואינכם צריכים רכב נוסף? נוח לכם להסתובב בירושלים עם מכונית יותר קטנה? כל אלו הן סיבות מעולות למכור את הרכב הישן שלכם. אם תרצו לעשות זאת באופן פשוט וקל, ללא התעסקות מרובה בהמון קונים, מתעניינים, בדיקות לרכב וכיוצא בכך, כדאי מאוד שתתקשרו לחברת שלמה ביל.

 

קניית רכבים לנסיעה, גם בירושלים!


חברת שלמה ביל קונה רכבים לנסיעה בירושלים, כמו גם במקומות נוספים בארץ, ושמה הולך לפניה בתחום. שלמה ביל זו הכתובת אם אתם מחפשים למכור רכבים שנוסעים מכל סיבה שהיא. המחיר שתקבלו על הרכב נמדד בהתאם לסוג הרכב ומצבו. כאשר הרכב תקין מכל הבחינות אפשר לדבר על מחיר גבוה יותר בהתאם לפרמטרים נוספים שנבדקים כמו למשל בעלויות קודמות או קילומטראז'. השירות שמספקים בשלמה ביל הוא ארצי, כך שגם אם אתם מתגוררים בירושלים אנו יכולים להציע לכם בדיוק את הפתרון לו אתם זקוקים.

מעוניינים למכור את הרכב בקלות ובמהירות? צרו עמנו קשר בהקדם לפרטים נוספים ואנו נשמח להגיע ישירות אליכם עם מגוון הפתרונות שאנו מציעים.

צור קשר

052-2250694  

צור קשרביקורות

4.7
30 ביקורות בגוגל